Uudised

February 13, 2024

Täiendava polsterduse võimsuse paljastamine: Helldivers 2 soomusstatistika juhend

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Kui õpite mängus Helldivers 2 soomuste statistikat, olete võib-olla kohanud salapärast passiivset lisapolsterdust. Selles artiklis uurime, mida Extra Padding teeb ja selle tähtsust mängus.

Täiendava polsterduse võimsuse paljastamine: Helldivers 2 soomusstatistika juhend

Passiivse statistika roll

Mängus Helldivers 2 on igal soomusvestil passiivne statistika, mis aitab kaasa mängija üldisele võitlusvõimele. See passiivne statistika muudab erinevad soomustüübid ainulaadseks nii välimuse kui ka funktsionaalsuse poolest. Siiski on oluline märkida, et paljud neist passiivsetest statistikatest on korduvad, kusjuures esteetika on peamine eristav tegur.

Mis on lisapolster?

Extra Padding on üks Helldivers 2-s saadaolevatest passiivsetest statistikatest. Väidetavalt annab see mängijale kõrgema soomushinnangu. See statistika sisaldub soomusvestide vaikevalikutes, tuntud kui B-01 Tactical. Väljakutse seisneb aga Extra Paddingi tõhususe testimises, kuna see nõuab missioonide täitmist ja rohkemate soomusvalikute avamist.

Spekulatsioon

Mõned fännid oletavad, et Extra Padding võib olla arendaja Arrowheadi nali, et rõhutada Helldiveri ühekordset olemust. Neid sõdureid saab surma korral kergesti asendada, mis viitab sellele, et ettekujutus lisakaitsest lisapolsterduse kaudu võib olla eksitav.

Tõde

Erinevate soomuskomplektidega ulatusliku katsetamise käigus on avastatud, et Extra Padding annab plahvatusohtlike kahjustuste vastu lahingueelise. Võrreldes teiste soomusvarustusega, näitas Extra Padding soomusvestid oluliselt vähem granaatide ja maamiinide kahjustusi. Siiski on oluline märkida, et otsene kokkupuude lõhkeainega, olenemata soomust, põhjustab siiski surma.

Kas lisapolster on seda väärt?

Arvestades katsete tulemusi, võib passiiv Extra Padding olla teile kasulik, kui teil on probleeme maamiinidega navigeerimise või Automatoni granaatidest kõrvalehoidmisega. Siiski väärib märkimist, et Helldivers 2-s on saadaval ka teisi soomusvalikuid, mis võivad pakkuda paremat üldist kaitset.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Helldivers 2 lisapolster annab kõrgema soomushinnangu ja pakub lahingueelist plahvatusohtlike kahjustuste vastu. Kuigi see võib teatud olukordades olla kasulik passiiv, peaksid mängijad uurima teisi soomusvariante, et leida nende mängustiili ja võitlusvajaduste jaoks parim sobivus.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised