Uudised

February 14, 2024

Surma vabastamine: lõputu käsitöö meisterdamisjuhend

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Infinite Craftis on võimalused lõputud. Kombineerides erinevaid objekte, saate luua lõbusaid ja veidraid kombinatsioone Sharknadodest kuni mullivanni ükssarvikuteni. Mängu üks olulisemaid loominguid on aga Death. Ilma surmata ei saa te paljusid teisi objekte lukust lahti saada. See juhend näitab teile, kuidas teha surma lõpmatus käsitöös.

Surma vabastamine: lõputu käsitöö meisterdamisjuhend

Surma meisterdamine

Infinite Craftis surma loomiseks on mitmeid viise, kuid algajatele on kiireim viis kombineerida elu ja kas vampiiri või zombie. See retsept on inspireeritud Pro Game Guides'ist.

Selle punktini jõudmiseks peate tegema mõned vasted:

  • Maa + tuul = tolm
  • Tolm + Maa = planeet
  • Tuul + tuli = suits
  • Suits + vesi = udu
  • Planeet + udu = Veenus
  • Veenus + aur = elu

Kui olete Elu loonud, olete surmast vaid ühe sammu kaugusel. Saate kombineerida elu vampiiriga (vajab elu + suitsu), zombie (vajab inimest + plahvatust) või ajapommi (vajab kella + pommi). Katsetage juba olemasolevate objektidega ja vaadake, kas saate luua surma.

Võimaluste laiendamine

Pärast surma loomist avaneb mängus täiesti uus maailm. Saate kombineerida surma teiste objektidega, et avada veelgi rohkem võimalusi. Näiteks surma kombineerimine surmaga annab teile Grim Reaperi, samas kui surma kombineerimine animega loob Death Note. Kui olete huvitatud oma lihasööjate kollektsiooni laiendamisest, proovige T-Rexi saamiseks kombineerida surma dinosaurusega. Ja kui teid huvitab, mis juhtub, kui ühendate Surma ükssarvikuga, saate surnud ükssarviku.

Järeldus

Surma loomine Infinite Craftis on otsustava tähtsusega samm uute objektide avamisel ja mänguvõimaluste laiendamisel. Järgides meisterdamisretsepti ja katsetades erinevaid kombinatsioone, avastad lõbusa ja ootamatu loomingu maailma. Nii et hakake meisterdama ja vaadake, milliseid veidraid objekte saate veel avastada!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised