Uudised

February 14, 2024

Soomuste valiku optimeerimine mängus Helldivers 2: parimad valikud liikuvuse, kiiruse ja tasakaalu tagamiseks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Mängus Helldivers 2 on kolme tüüpi soomust: kerged, keskmised ja rasked. Igal tüübil on oma passiivne statistika, mis pakub väljakul võitlejaid. Kuigi mõnda passiivset statistikat korratakse kogu mängu jooksul, on saadaval erinevad kombinatsioonid, näiteks kerged või rasked soomusvestid, mis vähendavad plahvatuslikult 50 protsenti kahjustusi.

Soomuste valiku optimeerimine mängus Helldivers 2: parimad valikud liikuvuse, kiiruse ja tasakaalu tagamiseks

Soomuste valimisel on oluline arvestada oma mängustiili, relvade ja strateegiatega. Lisaks mõjutab soomusvestide valikut ka see, kas mängite üksi või meeskonnaga.

Parim soomustüüp, mida osta, on kerge soomus. See mitte ainult ei paku passiivset statistikat, mis sarnaneb keskmise või raskete tüüpidega, vaid seab esikohale ka mobiilsuse. See võimaldab hõlpsat libistamist, sukeldumist ja kuulide eest põgenemist, ilma et vaenlased end üle koormaksid. Täiendav mobiilsus võimaldab kasutada ka jäigemaid relvi ja statsionaarseid tugirelvi.

Siin on meie paremusjärjestus Helldivers 2 parimate soomuste kohta:

  1. SC-34 infiltraator (valgus)
  2. DP-53 Vabade Päästja või DP-40 Föderatsiooni kangelane (keskmine)
  3. CE-35 kaevikuinsener (keskmine)
  4. SC-30 Trailblazer Scout (valgus)
  5. CM-09 Bonesnapper (keskmine)
  6. SA-12 Servo-abiga (keskmine)
  7. B-24 jõustaja (keskmine)

Pange tähele, et see nimekiri võib muutuda, kui saadaval on uued soomusvestid.

Soomukeid valides on oluline seada esikohale kiirus ja tasakaal. Kui mängid soolo, on soovitatav valida kerge turvis. Kui aga mängite meeskonnaga, on soovitatav omada tasakaalustatumat soomust, kusjuures teie passiivne staatus sõltub teie mängustiilist ja Stratagemi valikutest.

Parim valik on kerge soomus SC-34 Infiltrator. See on hetkel Helldivers 2 kiireim ja sellel on tasakaalustatud statistika. Kuigi sellel pole passiividel lisakaitset, seisneb selle tugevus üldises kiiruses, varguses ja ümberpaigutamisvõimes. Infiltrator on suurepärane valik nii soolo- kui ka meeskonnamängijatele.

Suurepärased valikud on ka DP-53 Vabade Päästja ja DP-40 Föderatsiooni kangelane. Need pakuvad tasakaalustatud statistikat, pakkudes teile kiirust ja täiendavat polsterdust sissetulevate kahjustuste vastu. Vabade Päästja vähendab verejooksude ja kriitiliste kahjustuste tõttu suremise ohtu, muutes selle eriti kasulikuks Terminidide sülemite ajal.

CE-35 Trench Engineer on hästi tasakaalustatud keskmine soomus. See vähendab relva tagasilööki 30 protsenti küürus ja kõhuli olles, muutes selle ideaalseks hiilimiseks või kaugvõitluseks. See pakub ka kahte täiendavat granaati, mis võimaldavad vaenlast tõhusalt kõrvaldada.

SC-30 Trailblazer Scout on veel üks kerge soomus, mis paistab silma kiiruse ja vastupidavuse taastamisega. See sobib kõige paremini erksatele mängijatele, kes naudivad pidevat liikumist. Selle väikese soomuse reiting tähendab aga, et kahju saab teha kiiremini kui teiste soomusvestide puhul.

CM-09 Bonesnapper tegutseb rühma meedikuna. See pakub täiendavaid stiimuleid ja täiendavat tervist, luues tankeri ehituse kiirust ohverdamata. Seda soomust soovitatakse soolomängijatele ja neile, kes soovivad täita toetavat rolli.

SA-12 Servo Assisted pakub tasakaalustatud statistikat koos täiendava jäsemekaitse ja suurema viskeulatusega. See on suurepärane valik sabotaažimissioonideks ja vähendab jäsemete murdumise ohtu plahvatusohtlike kahjustuste tõttu.

Kuigi B-24 Enforcer on Superstore raudrüü, väärib mainimist. See sisaldab mõistlikke passiive, mis vähendavad tagasilööki ja suurendavad kahjustustekindlust. See on kasulik pikamaa lahingutes, kuid selle vähese vastupidavuse taastumine seab mängija ohtu, kui ta jääb vaenlase territooriumile lõksu.

Kokkuvõtteks, Helldivers 2-s soomust valides seadke esikohale liikuvus, kiirus ja tasakaal. Kaaluge oma mängustiili, relvi ja seda, kas mängite üksi või meeskonnaga. SC-34 Infiltrator, DP-53 Saur of the Free ja DP-40 Hero of the Federation on parimad valikud. Kuid teie jaoks parim raudrüü sõltub lõpuks teie individuaalsetest eelistustest ja strateegiatest.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised