Uudised

November 15, 2023

Snoop Dogg laieneb Death Row mängudega tehnikaks: mängude mitmekesistamine ja loojate volitamine

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Eduka muusikukarjääri poolest tuntud räppar Snoop Dogg on laiendanud oma äritegevust tehnoloogiamaailma. Koos oma poja Cordell Broadusega on Snoop teatanud Death Row Games’i – mängustuudio – käivitamisest, mis keskendub erinevatele loojatele võimaluste pakkumisele ja mängude narratiivi laiendamisele.

Snoop Dogg laieneb Death Row mängudega tehnikaks: mängude mitmekesistamine ja loojate volitamine

Äriportfelli mitmekesistamine

Snoop Dogg on aastate jooksul loonud mitmekülgse äriportfelli, millel on palju edukaid ettevõtmisi. Sel nädalal lisas ta oma mütsile veel ühe sulge, sisenedes tehnoloogiatööstusesse. Death Row Gamesi eesmärk on luua mängude ökosüsteemis ruumi erinevatele loojatele ja aidata kaasa valdkonna otsustusprotsessile.

Unreal Engine 5: The Foundation of Death Row Games

Death Row Games tugineb Epic Gamesi Unreal Engine 5-le (UE5), kogukonnapõhisele platvormile, mis võimaldab loojatel arendada sisu avatud lähtekoodiga. Mitmekülgne kood võimaldab luua mänge, mis töötavad erinevatel konsoolidel, sealhulgas Xboxi, Playstationi, PC ja VR-seadmetega. Epic Games võtab arendajatelt, kes müüvad oma sisu platvormi kaudu, 5% litsentsitasu.

Snoop Doggi osalus mängus

Snoop Dogg on hasartmängutööstusega seotud olnud juba mõnda aega. Ta on kuulunud e-spordimängude kollektiivi FaZe Clan ja tal on isegi kohandatud nahk populaarsetes mängudes, nagu Call of Duty ja Call of Duty: Modern Warfare. 2019. aastal käivitas ta Gangsta Gaming League, omaenda esporditurniiride sarja. Lisaks on Snoop 2021. aastal välja andnud eksklusiivse NFT kollektsiooni pealkirjaga „Rännak koeraga”.

Snoopi äriettevõtted

Death Row Games liitub Snoop Doggi ulatusliku äriettevõtete nimekirjaga, mille hinnanguline netoväärtus on 160 miljonit dollarit. Mõned tema tähelepanuväärsed ettevõtmised hõlmavad lemmikloomade tootesari, riskikapitalifirmat Casa Verde Capital, kanepibrändi Leafs by Snoop, Snoopadelic Films, Indoggo džinni sari ja palju muud.

Surmamõistetute mängude tulevik

Ehkki pole kindel, kas Snoop esineb Fortnite'i kontserdiga nagu Travis Scott, on ta mängude metaversumis juba oma jälje teinud. Snoop korraldas virtuaalset etendust ja andis 2021. aastal välja kohandatud NFT-d The Sandbox mängude metaversumi fännidele. Death Row Gamesiga soovivad Snoop ja tema poeg luua platvormi, mis tutvustaks erinevate loojate kultuuri ja lugusid, eriti nende loojate lugusid, kes on pärit vähe teenindatud kogukondadest.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Snoop Doggi rünnak tehnoloogiamaailma Death Row Gamesiga tähistab järjekordset verstaposti tema edukas karjääris. Pakkudes võimalusi erinevatele loojatele ja panustades mängutööstuse otsustusprotsessidesse, soovib Snoop avardada mängude narratiivi ja tutvustada vähe teenindatud kogukondade kultuuri.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised