Uudised

February 13, 2024

Sõitke Undead Stalhorsesega ja täitke ülesandeid filmis The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Mängus The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom on mängijatel võimalus ratsutada kondiste surnud hobustega, mida nimetatakse Stalhorsesiks. Kuigi see pole nii kiire ega kohandatav kui tavalised hobused, võib Stalhorse'i leidmine ja ratsutamine olla mängus lõbus kogemus.

Sõitke Undead Stalhorsesega ja täitke ülesandeid filmis The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Stalhobuste leidmine

Stalhorse'i leidmiseks peavad mängijad suunduma Sanidini pargi varemete juurde koordinaatidel -1645, -0684, 0136. Need luustikud ilmuvad ainult öösel, nii et kui on veel päev, saavad mängijad lõket teha, visates puu ja tulekivi maha. maapinnale ja lööb seda metallist relvaga, et aeg kiiresti mööda saata.

Stalhorse'i püüdmine

Kui kuu saabub, kudevad varemete läänekülje lähedal Stalhorses. Mängijad saavad selle juurde hiilida või oma paraplaaniga alla lennata. Erinevalt tavalistest hobustest ei pea Stalhobuseid enne ratsutamist rahustama.

Stalhobuste registreerimine

Kahjuks ei saa mängijad tallhobusi stabiilse süsteemiga registreerida. Tallile lähenedes reageerib tallimeister hirmuga ja tallihobust pole võimalik registreerida.

Hobuste valvuri palve

Stalhobustest on aga veel kasutust. Tallimees nimega Toffa äärelinnas tallis, mis asub koordinaatidel -1445, -1251, 0034, on huvitatud luustikhobuse lähedalt nägemisest. Mängijad võivad Toffasse tuua Stalhorse'i, et alustada ülesannet "Hobusekaitsja taotlus". Ratsutades Stalhorse'iga talli ja lähenedes Toffale, käivitavad mängijad dialoogiboksi ja saavad auhinnaks 50 ruupiat ja ponipunkti.

Järeldus

Kuigi Stalhobuseid ei saa pidada ega registreerida nagu tavalisi hobuseid, pakuvad nad filmis The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ainulaadset ja rahuldust pakkuvat kogemust. Mängijad saavad need surnud olendid üles leida ja nendega sõita ning isegi sooritada ülesande eripreemia saamiseks. Niisiis, istuge sadulasse ja asuge juba täna Stalhorse'iga seiklusesse!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised