Uudised

February 14, 2024

Sääsedroonide maksimeerimine: näpunäited Warzone'is tõhusaks kasutamiseks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Warzone'i viimasel hooajal on mängijad Mosquito droone valesti kasutanud. See artikkel annab näpunäiteid Mosquito Droonide tõhusaks kasutamiseks mängus.

Sääsedroonide maksimeerimine: näpunäited Warzone'is tõhusaks kasutamiseks

Muudatused Killstreaksis

Warzone'i teise hooaja värskendus tõi killstreaksi muudatusi. Ohuala tac kaardi teatis näitab nüüd täppisõhurünnakuga hõlmatud ala ja hoiatusvahemikku on laiendatud. Kuid nüüd on vähem tõenäoline, et vaenlane kukutatakse. Lisaks näevad mängijad nüüd oma minikaardil punast piirjoont, mis näitab iga UAV-ga kaetud ala.

Sääsedroonide potentsiaal

Teiste tapmistriivide närvide tõttu on mängijad hakanud otsima alternatiive ja Mosquito Drone võib olla paremuselt järgmine asi. See automatiseeritud droon hõljub piirkonnas ja teeb selle perimeetrisse sisenevatele sihtmärkidele tohutut kahju.

Parimad viisid sääsedroonide kasutamiseks

Üks levinud viga, mida mängijad teevad, on Mosquito Drooni juhuslik kasutamine ilma eesmärgita. Parim viis selle tapmisteedi kasutamiseks on see kasutusele võtta, kui teate vaenlase asukohta. Suunates drooni sihtmärgi poole, saate need kattest välja tõmmata. Oluline on märkida, et drooni paigutamine ostujaama või laadimispunkti lähedal ei ole efektiivne, kuna seda on lihtne alla tulistada ja selle eluiga on lühike.

Teine Mosquito Drooni tõhus kasutamine on viimase ringi ajal. Kui peate pöörlema ​​või enda kohal oleva vaenlasega hakkama saama, võib tapmistee anda suurepärase võimaluse löögiks.

Järeldus

Vaatamata närve teistele tapmistriikidele, jäävad UAV-d ja Precision Airstrike'id Warzone'is tõenäoliselt populaarseks. Mängijad ei tohiks aga Mosquito Drooni potentsiaali kahe silma vahele jätta. Kasutades seda strateegiliselt ja eesmärgipäraselt, saavad mängijad ära kasutada selle tohutut kahju ja üllatada oma vaenlasi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised