Uudised

February 13, 2024

Otsustav otsus: õppige Sigatüüka pärandi andestamatust needusest või hoiduge sellest

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Üks pakilisemaid otsuseid, millega Sigatüüka pärandi jooksul kokku puutute, on see, kui peaksite õppima andestamatut needust, Crucio. 'In the Shadow of Study' ülesanderea ajal peate otsustama, kas õppida Crucio keelt ja heita see oma sõbrale Sebastianile või hoiduda loitsu õppimisest ja enda peale needusest.

Otsustav otsus: õppige Sigatüüka pärandi andestamatust needusest või hoiduge sellest

Otsus

Salazar Slytherini mõistatuse lõpus lukustatakse mängijad tuppa, kus on Ominis Gaunt ja Sebastian Sallow. Peagi mõistab kolmik, et ainus viis ruumist pääsemiseks on andestamatu needuse Crucio üksteise peale heita. Kuna Ominis ei soovi needust anda ega enda peale võtta, jääb otsus teie teha.

Dialoogivalikud

Teile kuvatakse kolm erineva mõjuga dialoogivalikut:

  1. 'Väga hästi. Ma ei taha needust õppida: kui valite selle valiku, lubavad mängijad Sebastianil enda peale needus heita ja nad ei õpi Cruciot õppima. Selle tulemusel väheneb mängija tervislik seisund võimalikult madalale.
  2. „Ma tahan õppida Cruciatuse needust, aga sa pead selle minu peale heitma”: selle valiku valides heidab Sebastian mängijale Crucio, võimaldades neil andestamatut needust ise õppida.
  3. „Õpeta mulle Cruciatuse needust ja ma heidan selle sinu peale”: selle valiku valides õpib mängija Crucio ja kasutab needust samal ajal Sebastiani peal.

Järeldus

Crucio pealekandmine Sebastianile või iseendale ei avalda mängule lugu murdvat mõju. See sõltub puhtalt sinust ja sellest, milline sa oma lugu ja tegelane välja näeksid. Kaaluge tagajärgi ja tehke oma otsus targalt.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised