Uudised

November 7, 2023

Optimeerige oma tekki võimsate Digimoni pakkumiste abil

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Digimon TCG maailmas on erinevat tüüpi kaarte, sealhulgas stardipakid, võimenduskomplektid ja pakkumised. Kampaaniad on spetsiaalsed kaardid, mida jagatakse sageli üritustel või koos tooteostudega boonustena. Need kaardid, mis on märgistatud tootesildiga "P-XXX", on tavaliselt fooliumkaardid, mis võivad täiustada konkreetseid arhetüüpe või mida kasutatakse laialdaselt mitmes pakis.

Optimeerige oma tekki võimsate Digimoni pakkumiste abil

Kõige levinumad klambrid

Kuigi eraldiseisvalt ei pruugi need kõige suuremat mõju avaldada, on kaks reklaami, mida kasutatakse laialdaselt paljudes tekkides.

  • Suurendab värvimälu: need kaardid võimaldavad mängijatel otsida 4 kaarti madala hinnaga. Nad ei ole taltsutajad, seega ei aita nad kaasa DeathXmoni või Quartzmoni võidutingimustele. Lisaks võimaldab nende viivitusefekt need prügikasti saata, et anda mängijale 2 mälu. Nende mõjude vastu võitlemiseks saavad mängijad kasutada mälutõkkeid, nagu BT6-021 ModokiBetamon või BT3-061 Chuumon. Neid kaarte võeti algselt kasutusele piiratud koguses, kuid pärast seda on need uuesti trükitud Gallantmon & UlforceVeedramoni stardipakkides ja RB01-s.
  • Koolituskaardid: Need kaardid, mis debüteerisid BT14-s Box Topperitena, võimaldavad mängijatel otsida 2 kaarti hinnaga 2. Erinevalt Memory Boostidest saavad treeningkaardid lisaks Digimonile valida ka valikukaarte ja taltsutajaid. Treeningkaartide viivitusefekti kasutamisel peavad mängijad muutma vastava värvi kaardiks, mille maksumus on 2 võrra väiksem. Tänu oma mitmekülgsusele ja tõmbevärava puudumisele on need kaardid muutunud mängukomplektideks enamikus idas asuvates pakkides.

Tugevaimad Digimoni reklaamid

Tugevaimad Digimoni pakkumised, mis on koostatud BT14 ingliskeelse versiooni jaoks, sisaldavad kaarte kuni P-130, mis on viimati välja kuulutatud kampaania, mis on sobilik uusimate Ultimate Cupi otsuste alusel.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Digimoni reklaamid on väärtuslikud täiendused iga mängija kogusse. Värvimälu suurendamise ja koolituse kaardid on laialdaselt kasutatavad klambrid, mis pakuvad mängus strateegilisi eeliseid. Ükskõik, kas soovite täiustada konkreetseid arhetüüpe või parandada oma teki üldist jõudlust, tasub neid reklaame kaaluda. Olge kursis viimaste teadaannetega, et avastada uusi ja võimsaid Digimoni reklaame, mis võivad viia teie mängu uuele tasemele.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised