Uudised

February 12, 2024

Optimeerige oma preestri poleerimistõhusust suurendatud kindluse oskuste raamatu abil

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

World of Warcraft Classic Season of Discovery puhul on preestritel sageli tüütu rakendada Power Word: Fortitude'i fänne kõigile parteiliikmetele. Sellele probleemile on aga lahendus – Suurenenud kindluse oskuste raamat. See oskuste raamat mitte ainult ei vähenda mana maksumust, vaid pikendab ka buffide kestust.

Optimeerige oma preestri poleerimistõhusust suurendatud kindluse oskuste raamatu abil

Suurenenud kindluse eelised

Kui olete omandanud suurendatud kindluse oskuse, saate oma liitlaste vastu visata vastupidavust 50 protsenti vähem mana eest. Ka need buffid kestavad tund aega. See täiustus suurendab oluliselt preestrite elukvaliteeti nii PvE kui ka PvP stsenaariumide korral. Selle asemel, et kulutada aega mitu korda buffide pealekandmisele ja vee joomisele, saavad preestrid nüüd kiiresti puhitusi rakendada ja otse lahingusse hüpata.

Kuidas hankida Suurenenud kindluse oskuste raamat

Suurenenud kindluse oskuste raamatut saab osta Scarlet Monasteryst. Sellel on võimalus loobuda ülemustest kloostri kõigis neljas tiivas – surnuaias, raamatukogus ja relvasalongis. Aruannete kohaselt võib see kukkuda surnuaias asuvalt ülekuulaja Vishadelt, raamatukogust Houndmaster Lokseylt ja relvahoones asuvalt Herooselt.

Oskuste raamatu omandamiseks võtke lihtsalt üles Suurenenud kindluse kerimine ja paremklõpsake sellel oma laos. Oluline on märkida, et see oskus on passiivne ega nõua teie ruunidega suhtlemist. See on mõeldud ainult Power Word: Fortitude manakulude vähendamiseks ja selle kestuse suurendamiseks, võimaldades teil vältida sagedast tagasilöögi ja säästa manat. Lisaks on Priestidel juurdepääs ka Shadowfiendi võimele, mis aitab mana taastumist.

Järeldus

The Increased Fortitude Skill Book on preestrite jaoks väärtuslik vara World of Warcrafti klassikalisel avastushooajal. Selle oskuste raamatu hankimisega saavad preestrid märkimisväärselt vähendada Power Word: Fortitude mana maksumust ja pikendada selle kestust. See mitte ainult ei paranda preestrite elukvaliteeti, vaid võimaldab neil ka kiiresti lahingusse astuda, ilma et oleks vaja sagedast vastumeelsust. Niisiis, suunduge Scarlet kloostrisse ja alustage oma reisi, et omandada Suurenenud kindluse oskuste raamat juba täna!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised