Uudised

October 31, 2023

Optimeerige oma mängukogemust Modern Warfare 3 arvutite spetsifikatsioonidega

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Activision avalikustas hiljuti Call of Duty: Modern Warfare 3 arvutispetsifikatsioonid ja üllataval kombel pole need nii nõudlikud kui oodatud. See on suurepärane uudis arvutimängijatele, kellel pole tipptasemel seadmeid. Siiski tuleb meeles pidada mõnda hoiatust.

Optimeerige oma mängukogemust Modern Warfare 3 arvutite spetsifikatsioonidega

Arvuti tehnilised andmed Modern Warfare 3 jaoks

Kui soovite käivitada Modern Warfare 3 kõrgeimate seadetega, vajate 8. põlvkonna i7 või sellega võrreldavat AMD protsessorit, 16 GB muutmälu ja RTX 3080 või RX 6800XT. Teisest küljest, kui teil on madalama kvaliteediga arvuti, saate siiski nautida mängu 6. põlvkonna i3, 8 GB muutmälu ja GTX 960 või RX 470-ga. Väärib märkimist, et need minimaalsed spetsifikatsioonid võimaldavad ainult juurdepääsu mitme mängijaga mängule, mitte kampaaniale.

Kaalutlused madalama klassi arvutite jaoks

Modern Warfare 3 tutvustab "Open Combat" missioone, mis nõuavad navigeerimist suurtes avatud keskkondades. See võib madalama kvaliteediga personaalarvutitele täiendavat stressi tekitada, seega on oluline seda meeles pidada.

PC vs. muud platvormid

Arvutit peetakse Call of Duty parimaks platvormiks, eriti spordi ja voogesituse jaoks. Enamik professionaalseid mängijaid ja striimijaid kasutab parima jõudluse saavutamiseks personaalarvuteid. Kuid mäng töötab hästi ka PS5-ga toetatud seadistustel. Kuigi vähem inimesi mängib Xboxis Call of Dutyt, võib Microsofti omandiõigus Activisionile seda tulevikus muuta.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Modern Warfare 3 arvutispetsifikatsioonid on suhteliselt juurdepääsetavad, võimaldades paljudel mängijatel mängu nautida. Olenemata sellest, kas teil on tipptasemel seade või madalama kvaliteediga arvuti, leiate teie vajadustele vastava konfiguratsiooni. Pidage meeles kampaaniale juurdepääsu nõudeid ja võimalikku pinget madalama kvaliteediga arvutites Open Combati missioonide ajal. Lõppkokkuvõttes jääb Call of Duty parimaks valikuks PC, kuid head mängukogemust pakuvad ka teised platvormid. Olge kursis saidiga Esports.net, et saada rohkem Call of Duty uudiseid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised