Uudised

October 31, 2023

Optimeerige oma mängukogemust Modern Warfare 3 arvutite spetsifikatsioonidega

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Sissejuhatus

Activision avalikustas hiljuti Call of Duty: Modern Warfare 3 arvutispetsifikatsioonid ja üllataval kombel pole need nii nõudlikud kui oodatud. See on suurepärane uudis arvutimängijatele, kellel pole tipptasemel seadmeid. Siiski tuleb meeles pidada mõnda hoiatust.

Optimeerige oma mängukogemust Modern Warfare 3 arvutite spetsifikatsioonidega

Arvuti tehnilised andmed Modern Warfare 3 jaoks

Kui soovite käivitada Modern Warfare 3 kõrgeimate seadetega, vajate 8. põlvkonna i7 või sellega võrreldavat AMD protsessorit, 16 GB muutmälu ja RTX 3080 või RX 6800XT. Teisest küljest, kui teil on madalama kvaliteediga arvuti, saate siiski nautida mängu 6. põlvkonna i3, 8 GB muutmälu ja GTX 960 või RX 470-ga. Väärib märkimist, et need minimaalsed spetsifikatsioonid võimaldavad ainult juurdepääsu mitme mängijaga mängule, mitte kampaaniale.

Kaalutlused madalama klassi arvutite jaoks

Modern Warfare 3 tutvustab "Open Combat" missioone, mis nõuavad navigeerimist suurtes avatud keskkondades. See võib madalama kvaliteediga personaalarvutitele täiendavat stressi tekitada, seega on oluline seda meeles pidada.

PC vs. muud platvormid

Arvutit peetakse Call of Duty parimaks platvormiks, eriti spordi ja voogesituse jaoks. Enamik professionaalseid mängijaid ja striimijaid kasutab parima jõudluse saavutamiseks personaalarvuteid. Kuid mäng töötab hästi ka PS5-ga toetatud seadistustel. Kuigi vähem inimesi mängib Xboxis Call of Dutyt, võib Microsofti omandiõigus Activisionile seda tulevikus muuta.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Modern Warfare 3 arvutispetsifikatsioonid on suhteliselt juurdepääsetavad, võimaldades paljudel mängijatel mängu nautida. Olenemata sellest, kas teil on tipptasemel seade või madalama kvaliteediga arvuti, leiate teie vajadustele vastava konfiguratsiooni. Pidage meeles kampaaniale juurdepääsu nõudeid ja võimalikku pinget madalama kvaliteediga arvutites Open Combati missioonide ajal. Lõppkokkuvõttes jääb Call of Duty parimaks valikuks PC, kuid head mängukogemust pakuvad ka teised platvormid. Olge kursis saidiga Esports.net, et saada rohkem Call of Duty uudiseid.

Viimased uudised

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega
2023-11-26

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega

Uudised