Uudised

February 15, 2024

Optimeerige oma aardejahti pealuu ja luude osas: täitke elu pärast surma missioon ja teenige väärtuslikke auhindu

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Aardejaht on piraaditeemalise mängu Skull and Bones võtmeelement. Missioon Life After Death paistab silma ainulaadse otsinguna, mis hõlmab väärtusliku aare toimetamist rahulikele mererahvale. Selles juhendis juhendame teid elu pärast surma missiooni valimise ja lõpuleviimise protsessi.

Optimeerige oma aardejahti pealuu ja luude osas: täitke elu pärast surma missioon ja teenige väärtuslikke auhindu

Elu pärast surma missiooni ülesvõtmine

Missiooni Life After Death alustamiseks peate suunduma Verona Fallsi. Kui te pole seal varem käinud, näete ringis küsimärki, millel on silt "tundmatu". Purjetage Verona Fallsi ja väljuge pardalt, et leida NPC, kes annab teile ülesande. Missiooni edukaks sooritamiseks on soovitatav omada neljanda taseme laeva.

Elu pärast surma missiooni täitmine

Kui olete missiooni vastu võtnud, saate mererahva kaupmehelt aarete kaardi. Kaart annab vihje maetud aarde asukoha kohta, mis on iga mängija jaoks ainulaadne. Selle asemel, et varemetes trepist üles minna, suunduge tagasi eelposti sissepääsu juurde ja pöörake vasakpööret. Järgige rada, kuni jõuate lõpuni, kust leiate säilmed. Ala tõstetakse esile punasega, mis muudab selle hõlpsasti märgatavaks.

Pärast säilmete kättesaamist naaske mererahva kaupmehe juurde riisi koguma. Teie järgmine sihtkoht on põhja pool asuv Lanitra eelpost. Rääkige sealse Sea People Huntmasteriga, et saada Toaka Gasy.

Aja säästmiseks on soovitatav enne ülesande aktiveerimist avastada Lanitra, mis võimaldab teil seal kiiresti reisida. Lanitrast sõitke kiiresti Fort Louis'i, mererahvast lõuna pool asuvasse eelposti. Viige säilmed Fort Louis'i mererahvale.

Lõpuks suunduge lõunasse Tenina rannikul asuvasse Tenina linna. Ülesande lõpuleviimiseks ja preemiate saamiseks suhelge asukohaga.

Järgides neid samme, täidate edukalt kolju ja luude elu pärast surma missiooni ja teenite väärtuslikke auhindu. Head aardejahti!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised