Uudised

February 12, 2024

Oma mugavuse taseme maksimeerimine varjatud: suurendage oma potentsiaali ja ellujäämist

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Mängus Enshrouded on ülioluline mitte alahinnata oma mugavustaseme tähtsust. Kuigi oma võitlusoskuste parandamine on hädavajalik, võib mugavuse taseme maksimeerimine oluliselt suurendada teie potentsiaali, suurendades teie maksimaalset tervist, taastumist ja vastupidavust.

Oma mugavuse taseme maksimeerimine varjatud: suurendage oma potentsiaali ja ellujäämist

Mugavustaseme tõstmise eelised

Enshroudedi mugavuse taseme tõstmisel on mitmeid eeliseid. Esiteks annab see teile puhanud oleku, mis suurendab teie vastupidavust ja taastumist. See buff on eriti väärtuslik Enshroudedi vaenulike maade uurimisel. Teiseks võib teie mugavuse taseme parandamine oluliselt parandada teie ellujäämist, muutes selle teie tegelase arengu oluliseks aspektiks.

Kuidas tõsta oma mugavustaset

Enshroudedi mugavuse taseme tõstmiseks võite teha mitu peamist sammu

  1. Meisterdage esemeid, mis parandavad teie baasi: alustage põhiliste mugavusesemete, nagu varjualune, soojusallikad ja mööbel, meisterdamisest. Need lihtsad näpunäited võivad teie üldist mugavustaset oluliselt muuta.
  2. Teie teekonna edenemine: mängus edenedes saate erinevate ülesannete kaudu avada keerukama mööbli. Valmistage need esemed oma mugavuse suurendamiseks veelgi. Kaaluge maja ehitamist, kamina lisamist, voodi, laua, pingi, toolide meisterdamist ja valgusallikate lisamist. Saate isegi oma mööbli uuendada kõrgeimale saadaolevale versioonile.
  3. Comfort-mööbli peitmine või eksponeerimine: kui teile ei meeldi Comfort-mööbli välimus, on teil võimalus peita see maa alla või sarikatesse. Kuid pidage meeles, et see läheb ikkagi teie mugavuse taseme hulka.

Maksimaalne mugavuse tase

Kuigi võib olla ahvatlev proovida ja kuritarvitada Comfort-mehaanikut, et saada lihtsaid ellujäämisboonuseid, on Enshroudedil piirangud. Igast kategooriast saate ehitada ainult ühe mugavuse eseme, mis takistab teil oma taseme tõstmiseks kaminaid virna laduda. Lisaks on maksimaalsel mugavustasemel, milleni võite jõuda, ülempiir, mis on praegu 63. Kui olete selle taseme saavutanud, on teie töö mugavuse maksimeerimisel lõpetatud. Oluline on märkida, et see tase võib tulevaste värskenduste käigus muutuda, kuna mõned mängijad on teatanud mängufailides viitest, mis viitavad maksimaalsele tasemele 100, kuigi selle saavutamiseks pole veel leitud meetodit.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Enshroudedi mugavuse taseme prioriteediks seadmine ja maksimeerimine on teie tegelase arengu ja ellujäämise jaoks ülioluline. Järgides ülaltoodud samme, saate tõsta oma mugavuse taset ja nautida selle eeliseid. Pidage meeles, et teie mugavustase võib teie üldist jõudlust oluliselt muuta, seega ärge alahinnake selle tähtsust.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised