Uudised

November 7, 2023

LoL Arena tagastab: uued funktsioonid, täiustatud mänguviis ja mängijate tagasiside

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Riot Games teatas ametlikult populaarse mängurežiimi LoL Arena naasmisest detsembris paigaga 13.23. Pärast esialgset edu on mängijad pikisilmi selle tagasitulekut oodanud ja Riot on nende nõudmisi kuulanud.

LoL Arena tagastab: uued funktsioonid, täiustatud mänguviis ja mängijate tagasiside

LoL Arena – PBE novembris, otseülekanne detsembris

Et mängijatele eelseisvatest muudatustest aimu saada, avaldab Riot alates 8. novembrist avalikus beetakeskkonnas (PBE) LoL Arena. See võimaldab mängijatel kogeda uusi funktsioone ja anda väärtuslikku tagasisidet enne, kui režiim serverites aktiivseks läheb. detsembri alguses.

Areeni tulevik

LoL Arena oli esimene League of Legendsi poolt mitme aasta jooksul kasutusele võetud uus režiim ja sellest sai kiiresti fännide lemmik. Vastuseks mängijate tagasisidele on Riot mängukogemuse parandamiseks teinud mitmeid täiustusi ja täiendusi.

8-mehelise järjekorra rakendamine

Üks mängijate poolt enim nõutud funktsioone oli võimalus suurema sõpruskonnaga järjekorda seada. Arena uues versioonis saavad mängijad järjekorda seada kuni 8 inimesega, võimaldades neil luua oma privaatseid matše.

Tšempioni mitmekesisus

Riot on keskendunud ka tšempionide mitmekesisuse parandamisele LoL Arenal. Mängijatel on nüüd rohkem valikuvõimalusi ja strateegiaid, muutes iga matši ainulaadseks ja põnevaks.

Stage Gameplay

Mängu sügavuse lisamiseks on Riot tutvustanud LoL Arenal lavalist mängu. See funktsioon pakub mängijatele täiendavaid väljakutseid ja eesmärke, mida vallutada, lisades režiimile uue strateegiakihi.

Cameos

Lisaks mängu muudatustele on Riot lisanud LoL Arenale kaameod erinevatelt League of Legendsi tšempionidelt. Need kaameod lisavad mängufännidele tuttavust ja põnevust.

Reitingu muudatused

Ausa ja konkurentsikeskkonna tagamiseks on Riot teinud LoL Arenal reitingumuudatusi. See aitab sobitada sarnase oskustasemega mängijaid, luues tasakaalustatuma ja nauditavama kogemuse.

Piiratud jooks ja tagasiside

Riot on teatanud, et see LoL Arena väljalase on saadaval vaid piiratud aja. Nad jälgivad tähelepanelikult mängijate tagasisidet ja teevad täiendavaid muudatusi, et luua mängurežiimi parim versioon. Kuigi see pole veel püsiv mängurežiim nagu ARAM ja Summoners' Rift, on Riot avatud võimalusele muuta see tulevikus püsivaks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et LoL Arena saavutab oma oodatud tootluse detsembris paigaga 13.23. Mängijad võivad oodata põnevaid uusi funktsioone, täiustatud mängu ja võimalust anda tagasisidet mängurežiimi tuleviku kujundamiseks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised