Uudised

October 27, 2023

LNG Scout mõtiskleb võidu üle ja vaatab 2023. aasta maailmadele

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Sissejuhatus

Pärast võiduga KT Rolsteri vastu saavutamist Knockouti etapis avanes mul võimalus rääkida LNG Scoutiga sarjast ja meeskonna esitusest Worlds 2023-l.

LNG Scout mõtiskleb võidu üle ja vaatab 2023. aasta maailmadele

Mõtiskledes sarja üle

Vaatamata võidule LCK nr 3 vastu, väljendas Scout oma rahulolematust meeskonna varase mängusooritusega kogu kolme matši jooksul. Ta hindas seda 5 punktiga 10-st, rõhutades vajadust täiustada.

Esimeses mängus oli LNG esialgu hädas, kuid suutis hästi sooritatud paruni väljakutse ja mängu muutva meeskonnavõitlusega looded pöörata. Scout tunnustas otsustava kõne tegemise eest bot-lanerit GALA-t ja kiitis tema suurepärast täpsustust.

KT Rolster põrkas aga teises mängus tagasi, kasutades ära LNG varajased mänguvõitlused. Scout tunnustas meeskonna jõupingutusi nende probleemide lahendamisel kolmanda mängu draftis ja rõhutas, kui oluline on olla varajases mängus rohkem keskendunud.

Mängu keskpaigas tõusmine

Vaatamata KT varajastele tapmistele näitas LNG oma tugevust mängu keskmistes meeskondlikes võitlustes. Võimendades oma meeskonna koosseisu, tegid nad järjekindlaid kombinatsioone ja lõid ületamatu edumaa, millest vastased ei suutnud toibuda.

Mõtteid Šveitsi formaadist ja tulevastest matšidest

Kuue MM-i esinemisega kogenud veteranina jagas Scout oma vaatenurka uuele Šveitsi formaadile. Ta lükkas ümber arvamuse, et see erineb oluliselt eelmistest alagrupifaasidest, kinnitades, et tugevad meeskonnad jäävad siiski ülekaalu.

Kui veerandfinaalikoht on kindlustatud, ootab LNG Šveitsi etapi 5. vooru, et selgitada välja vastane. Kui küsiti tema eelistatud vastase ja praeguse Worlds meta kohta, väljendas Scout usku nende potentsiaali alistada veerandfinaalis mis tahes meeskond. Ta möönis, et praegune plaaster ei pruugi olla neile soodne, kuid jäi sellest ülesaamise suhtes optimistlikuks.

Skautide panus LNG meeskonda

Scouti kogemused ja arusaamad, mis on saadud olulise osa oma elust Koreas elades, on olnud LNG meeskonna jaoks hindamatud. Ta tegeleb aktiivselt probleemidega ja osaleb meeskonnaga aruteludes, pakkudes juhiseid ja tuge.

Surve ja stressiga toimetulemine

Vaatamata oma pingevabale käitumisele jagas Scout oma strateegiaid surve ja stressi juhtimiseks. Talle meeldib lõõgastumiseks vaadata meelelahutuslikke videoid ja kuulata muusikat, vältides teledraamasid.

Järeldus

LNG Scouti sihikindlus ja kõrged ootused paranemise suhtes ilmnevad tema mõtisklustes KT Rolsteri vastase sarja kohta. LNG keskendub poolfinaalidele, et parandada oma vormi ja ületada kõik ettetulevad väljakutsed.

Viimased uudised

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega
2023-11-26

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega

Uudised