Uudised

February 13, 2024

Leidke legendaarseid relvi jaotisest Varjatud: asukohad, väljakutsed ja auhinnad

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Enshrouded pakub laia valikut võimsaid rüüste ning parimate hulgas on Legendaarsed relvad. Need tööriistad võivad oluliselt suurendada teie võiduvõimalusi lahingutes. Neid pole aga lihtne leida, seega on oluline teada, kust neid leida.

Leidke legendaarseid relvi jaotisest Varjatud: asukohad, väljakutsed ja auhinnad

Garanteeritud kukkumiskohad

Enshroudedis on neli legendaarset relva, millel on garanteeritud kukkumiskohad:

  • Nutune Blade: leitud Scavenger Stashi koopast Springlandsi piirkonnas, iidsest võlvikust lõuna pool, kus saate Alkeemiku lukust lahti teha.
  • Surilinakuduja: Peidetud kuldsesse kasti puidust platvormil Kindlewastes Ancient Spire'i kagus.
  • Jezmina apoteoos: tal on võimalus loobuda mis tahes Vukah kaklejast, bossist, keda võib leida Vukah laagritest. Ühe sellise versiooni sellest bossist leiate siis, kui asute Mesipuu Suitsetaja järele.
  • Languse komandör Bow: langeb Fell Thunderbrute bossilt Ancient Bridge markeri lähedal Pike'i sadama piirkonnast läänes, kust leiate Põhja valvuri soomuskomplekti.

Juhuslikud tilgad

Peale nende nelja relva võib kõiki teisi Legendaarseid relvi juhuslikult leida kuldsetes kastides ja kuldsinistes legendaarsetes kastides üle kogu Embervale'i tohutu maailma. See tähendab, et peate uurima ja rüüstama lootuses leida soovitud relv Legendaarse staatusega.

Kättesaadavus

Väärib märkimist, et kõik Enshroudedi relvad võivad legendaarseks langeda, nii et kõik relvad, millega kokku puutute, võivad teie õnnest olenevalt olla saadaval legendaarse variandina. See aga tähendab ka seda, et kui õnn pole sinu poolel, võid kohata soovitud relva nõrgemaid versioone.

Väljakutsed ja põlluharimine

Legendaarsete relvade leidmine mängust Enshrouded võib osutuda keeruliseks madala kukkumismäära ja kindla meetodi puudumise tõttu konkreetse otsitava relva leidmiseks. See muudab nende tööriistade kasvatamise keeruliseks ülesandeks. Mõned parimad relvad, nagu Helix ja Sun Hammer, sõltuvad täielikult õnnest.

Parimad rüüstamiskohad

Kui soovite suurendada oma võimalusi leida legendaarseid relvi, on siin mõned parimad kohad, mida Enshroudedis uurida ja rüüstata:

  • Brittlebush
  • Kindlewastes
  • Päikese templid
  • Muistsed tornid
  • Umber Hollow

Need piirkonnad on tuntud selle poolest, et neil on palju rüüstatavaid laekaid, mis suurendab legendaarsete relvade leidmise tõenäosust. Legendaarse relva omandamine on ülioluline teie klassi ehitamise optimeerimiseks ja ühe Enshroudedi parima klassi potentsiaali maksimeerimiseks.

Pidage meeles, et kuigi legendaarsete relvade otsimine võib olla keeruline, on hüved seda pingutust väärt.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised