Uudised

February 13, 2024

League of Legendsi plaaster 14.4: põnevad tšempionid ja avaldamiskuupäev

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

League of Legendsi 2024. aasta hooaeg on otseserverites jõudmas teise kuuni. Riot Games keskendub tšempionidele, kes võiksid oma rollis abi kasutada. League'i juhtiv mängukujundaja Riot Phroxzon on andnud mängijatele eelvaate eelseisvast paigast 14.4.

League of Legendsi plaaster 14.4: põnevad tšempionid ja avaldamiskuupäev

Buffs tšempioni poole

Patch 14.4 toob tšempionide juurde teretulnud hulga fänne, kes pole mõnda aega tähelepanu saanud. Nende buffide eesmärk on suurendada oma elujõulisust kõigil mängutasanditel.

  • Jayce, Renekton ja Volibear saavad fänne, avades rohkem võimalusi ülemise raja meta jaoks. Eelkõige Volibear läbib peaaegu kõigi oma võimete ulatusliku uuenduse.
  • Buffid saavad ka K/DA liikmed Ahri ja Kai'Sa. Mõlemad meistrid on uue hooaja algusega kogenud ootamatult oma võidumäärade langust.
  • Thresh, Lulu ja Soraka, kes on olnud hädas hiljutiste esememuudatustega, saavad samuti buff’i. Need meistrid on ajalooliselt olnud tugevad erinevatel mängutasemetel.

Testimine ja vabastamine

Muudatused on PBE-s testimiseks saadaval järgmiste päevade jooksul. Arendusmeeskond paljastab fännide täpsemad üksikasjad ja põhjendused. Muudatused, mida võib olla muudetud võrreldes paiga eelvaatega, avaldatakse ametlikult 22. veebruaril koos paigaga 14.4.

Hoidke neil huvilistel silm peal ja vaadake, kuidas nad mängu mõjutavad!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised