Uudised

February 14, 2024

Kuidas saada mängus Persona 3 Reload Jack Frosti nukke

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Persona 3 Reload sisaldab lühikesi kõrvalülesandeid nimega Elizabeth Requests. Ühes neist palvetest palub Velvet Roomi teenindaja Elizabeth kolme Jack Frosti nukku. See juhend näitab teile, kuidas neid nukke hankida.

Kuidas saada mängus Persona 3 Reload Jack Frosti nukke

Jack Frosti nukkude leidmine

Elizabethi palve täitmiseks leiate Jack Frosti nukud Paulownia kaubanduskeskuse arkaadi ees oleva kraana masina juurest. Kuid nukud ilmuvad ainult reedeti, laupäeviti ja pühapäeviti esiletõstetud auhinnana. Teistel päevadel on preemiaks Ganesha pank.

Kraana masina mängimine

Kraanaga mängimine ei võta aega ja seda saab teha pärast kooli või õhtul. Iga nuku võitmiseks kulus meil vaid kaks katset, mis maksis kokku 1200 jeeni. Teie kogemus võib olla erinev, kuid on ebatõenäoline, et peate kogu oma raha kulutama. See tähendab, et saate taotluse kiiresti lõpule viia ja jätkata oma sotsiaalsete linkide maksimeerimist.

Nukkudel pole piiranguid

Tundub, et päeva jooksul teenida võivate Jack Frost Dollsi arvul pole piirangut. Isegi kui limiit on olemas, on see suurem kui selle taotluse jaoks vajalikud kolm nukku. Lisaks ei pea te taotluse täitmiseks lahkuma Paulownia kaubanduskeskusest, kuna Velvet Roomi sissepääs asub seal.

Nukkude üleandmine

Kui teil on kõik kolm nukku, saate need Elizabethile kinkida ja saada preemiaks Videviku killud. Need killud on Tartaruses väärtuslikud esemed, kuna need avavad kastid ja võimaldavad teil taastada oma partei HP ja SP.

Jack Frosti tähtsus

Kuigi teil võib juba oma Jack Frost olla, tasub see siiski hankida, kui te pole seda veel teinud. Jack Frosti on vaja King Frosti loomiseks tasemel 34, mille saab seejärel ühendada Black Frostiga, et avada King and I Theurgy ja täita tulevikus veel üks taotlus. Black Frost on võimas maagiliste kahjustuste edasimüüja, kes on spetsialiseerunud jääle ja pimedusele ning varakult kõrge sotsiaalse sideme olemasolu võib olla kasulik.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised