Uudised

February 13, 2024

Kuidas leida Persona 3-s uuesti Sengoku-aegne kiiver ja saada väärtuslikku tasu

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Kui olete olnud Persona 3 Reloadi klassis tähelepanelik, on Elizabethi jaoks Sengoku Era Hera leidmine imelihtne.

Kuidas leida Persona 3-s uuesti Sengoku-aegne kiiver ja saada väärtuslikku tasu

Sengoku-aegse Helmi leidmine

Neile meist, kes oleme tähtsatel hetkedel tunnis maganud, võib-olla on aeg anda teile kiirkursus selle kohta, mida peate tegema, ja mis veelgi olulisem, kuhu peate minema, et see leida. Sengoku ajastu rool võib mõnikord olla pisut keeruline. Mitte sellepärast, et seda oleks liiga raske leida – on üsna lihtne teada, kuhu minna, kui olete tähelepanu pööranud. Läheb veidi aega, enne kui see lõpuks teie kätte saada.

1. samm: nõustuge taotlusega

Pärast Elizabethi taotluse vastuvõtmist rakenduses Persona 3 Reload peaksite minema Gekkoukani keskkooli. Kui jõuate pärast koolitunde, peate suunduma esimesele korrusele (1F) ja suunduma teaduskonna kontorisse. See asub kooli esimesel korrusel läänepoolseimas tiivas. Siin saate vaadata teaduskonna kontorit ja saada Elizabethi taotluse kohta sõnumi.

2. samm: külastage teaduskonna kontorit

Kui sisenete teaduskonna kontorisse, tervitab teid stseen koos õpetajaga, kelle nimi on hr Ono. Sa pead tulema iga päev pärast kooli, kuni õpetaja sulle lõpuks tüüri annab. Teoreetiliselt peaks kauba lõpuks kättesaamiseks kuluma seitse päeva.

3. samm: pöörduge tagasi Elizabethi juurde

Pärast Sengoku-aegse tüüri saamist naaske Velvet Roomi Elizabethi juurde. Preemiaks saate seitse Videviku fragmenti.

Järeldus

Sengoku-aegse tüüri leidmine rakenduses Persona 3 Reload võib veidi aega võtta, kuid neid samme järgides saate selle endale hankida ja Elizabethilt väärtusliku tasu saada.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised