Uudised

February 14, 2024

Kuidas küberpunk 2077-s oma romantilise partneriga aega veeta

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

"I Really Want to Stay At Your House" on Cyberpunk 2077 värskendusega 2.1 lisatud kõrvaltöö. See töö võimaldab mängijatel V korteris oma romantiliste partneritega vabalt aega veeta. Selles juhendis selgitame, kuidas seda ülesannet alustada ja lõpule viia.

Kuidas küberpunk 2077-s oma romantilise partneriga aega veeta

Questi alustamine

Ülesande „Ma tõesti tahan sinu majja jääda” alustamiseks peab teil olema romantikaks vähemalt üks Cyberpunk 2077 romantikavõimalustest. Pärast mängu värskendamist versioonile 2.1 saate oma romantiliselt partnerilt tekstisõnumi. nende soov teie majja jääda. Pole tähtis, kuidas te sõnumile vastate. Kui teil on mitu korterit, peate valima, millises soovite aega veeta.

Questi lõpetamine

Kui olete tekstisõnumile vastanud, jälgige tööd oma päevikust. Teid juhatatakse korterisse, mille olete koosviibimiskohaks valinud. Kohale jõudes ootab partner sind juba ees. Kohtingu ajal saab koos tantsida V korteri keskel. Samuti võite istuda diivanil ja kallistada oma partnerit, esitada talle küsimusi ja neid suudelda. Kui otsustate magada, osaleb teie partner stseenis.

Questi taasesitamine

Pärast korterist lahkumist saadab teie partner teile sõnumi ja väljendab, kui armas õhtu oli. Saate tekstisõnumile vastata ja seejärel telefoni sulgeda. Kui avate telefoni uuesti, tõstetakse esialgne tekstsõnum esile, nagu oleksite saanud uue sõnumi. Sa võid saata oma partnerile veidra tekstisõnumi ja kahe päeva pärast on ta uueks kohtinguks vaba. Seda protsessi saab korrata nii mitu korda kui soovite.

Järeldus

Nüüd, kui teate, kuidas Cyberpunk 2077-s ülesannet "Ma tõesti tahan teie majas viibida" täita, saate nautida mängus oma romantilise partneriga ajaveetmist. Edu!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised