Uudised

February 14, 2024

Kuidas Infinite Craftis lähtestada ja taaskäivitada: mängulaua tühjendamine ja lähtestamine

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Infinite Craft on Neal.Funi välja töötatud brauserimäng, mis võimaldab mängijatel luua huvitavaid kombinatsioone, kasutades juhuslikke elemente või objekte. Mõnikord võivad mängijad aga leida end kasutute esemetega üle ujutatud ja sellistel juhtudel on vaja mängulaud lähtestada. See artikkel juhendab teid, kuidas Infinite Craftis lähtestada ja taaskäivitada.

Kuidas Infinite Craftis lähtestada ja taaskäivitada: mängulaua tühjendamine ja lähtestamine

Juhatuse puhastamine

Üks võimalus mängulaua lähtestamiseks on selle tühjendamine. Selleks klõpsake lihtsalt pintsliikooni, mis asub liivakasti paremas alanurgas. Oluline on märkida, et enne tahvli tühjendamist ei ilmu hoiatusviip, seega olge ettevaatlik, kuna kõik ühendatud objektid kaovad. Külgribal olevad retseptid aga salvestatakse.

Juhatuse lähtestamine

Teine võimalus mängulaua lähtestamiseks on kasutada nuppu Lähtesta. See nupp asub liivakasti vasakus alanurgas. Kui klõpsate nuppu Lähtesta, kuvatakse teie brauseri ülaosas viip, mis hoiatab teid, et hakkate uuesti alustama. Kui jätkate, lähtestatakse teid tagasi algusesse ainult põhielementidega: vesi, tuli, tuul ja maa.

Järeldus

Nüüd, kui teate, kuidas Infinite Craftis lähtestada ja taaskäivitada, saate enesekindlalt uurida mängu tohutut kombinatsioonide andmebaasi. Ükskõik, kas otsustate avastada uusi retsepte või lihtsalt nautida objektide kombineerimise juhuslikkust, pakub Infinite Craft lõputult võimalusi. Nii et jätkake, lähtestage laud vajadusel ja nautige mängimist!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised