Uudised

April 5, 2024

Kogu tegevus: Pokémon Europe International Championships (EUIC) 2024

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Pokémon Europe'i rahvusvahelised meistrivõistlused (EUIC) valmistuvad 2024. aasta võistlushooajal pöördeliseks jõuprooviks, mis paneb aluse Põhja-Ameerika rahvusvahelistele meistrivõistlustele (NAIC) ja maailmameistrivõistlustele. Kuna väljas on mitte ainult üks, vaid kõik neli frantsiisi võistlusmängu, on EUIC Pokémoni entusiastide unistus ja keeruline vaatemäng jälgijatele. Peate teadma järgmist

Kogu tegevus: Pokémon Europe International Championships (EUIC) 2024

Peamised pakkumised:

  • Neli mängu, üks koht: Pokémoni TCG, VGC, Go ja UNITE lahingud toimuvad ExCel Londonis 5.–7. aprillini.
  • Reaalajas värskendused ja tabeliseisud: Jälgime kõigi mängude parimaid tegevusi ja tulemusi reaalajas kogu sündmuse vältel.
  • Unikaalsed vormingud ja ajakavad: Igal mängul on oma võistluste ajakava ja formaat, alates Šveitsi voorudest kuni topeltväljalangemise suludeni.

5.–7. aprillini saab Inglismaal asuv ExCel London Pokémoni koolitajate lahinguväljaks kogu maailmas, võistledes Pokémoni TCG, VGC, Go ja UNITE mängudes. See artikkel on teile teejuhiks tegevuste, edetabelite ja tipphetkede keerises nende otseülekandes.

Ajakava ja vorming: kiire ülevaade

Pokémon TCG ja VGC avalöök Šveitsi voorudega kahe esimese päeva jooksul, mis kulmineerub ühe väljalangemisega kaheksa parema hulgas, mis viib meistrivõistluste pühapäeval toimuvasse finaali.

Pokémon Go valib kahe esimese päeva jooksul kahekordse elimineerimise vahemiku. Viimasel päeval võitlevad kolm paremat parimat viiest matšis krooni eest.

Pokémon UNITE eristub kompaktse kahepäevase üritusega, mis algab lahtise sarja ja grupietapiga, millele järgneb teisel päeval kaheksa parema hulgas.

Otseülekanne ja tipphetked

Sündmuse arenedes on see artikkel teie reaalajas keskus, kust leiate värskendusi, tulemusi ja põnevaid hetki kõigist neljast EUIC-i mängust. Puistame sisse ka varasemate voorude tipphetki, et te ei jääks tegevusest ilma.

Twitch Drops ja palju muud

Lisaks otseülekandele võivad sündmust jälgivad fännid oodata Twitch Dropsi iga Pokémoni mängu jaoks. See on täiuslik segu kaasahaaravast konkurentsist ja kogukonnale mõeldud auhindadest.

Lõpumõtted

Pokémon EUIC on midagi enamat kui lihtsalt turniir; see on Pokémoni iseloomustava võistlusvaimu ja kogukonna tähistamine. Ükskõik, kas olete paadunud fänn või juhuslik vaatleja, EUIC 2024 on kujunemas unustamatuks kogemuseks. Olge kursis reaalajas värskendustega ja liituge meiega, et olla tunnistajaks Pokémoni ajaloo kujunemisele.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised