Uudised

February 12, 2024

Helldiver 2: ühinege teiste põrgudiversitega ja vabastage Super Maa sissetungivate jõudude eest

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Helldiver 2 maailmas ei pruugi sõda olla keeruline, kuid võitluse tegelik eesmärk võib teid kahtlema panna. See artikkel annab teile kõike, mida peate Helldiver 2 loo kohta teadma.

Helldiver 2: ühinege teiste põrgudiversitega ja vabastage Super Maa sissetungivate jõudude eest

Taust

Helldivers 2 jätkab oma eelkäija narratiivi, järgides esimese mängu sündmusi. Pärast Soli süsteemi edukat vabastamist tõrjuti fraktsioonid – terminid, küborgid ja illuminaadid – tagasi. Super Maa väljus Galaktika sõjas võidukalt, tuues tähtede vahel elavatele tsivilisatsioonidele rahu ja harmoonia. Selle tulemusena vabastati Helldiverid oma kohustustest ja algas uus ajastu, mida tuntakse Suure Demokratiseerimisena.

Tehnoloogilised edusammud

Tänu Illuminaatidelt saadud teadmistele õitses tehnoloogia Super Maal. E-710 avastamine Terminidi surnukehadest viis arenenud põllumajanduslike põllumajandustehnikate väljatöötamiseni.

Kaose tagasitulek

Rahu Super Maal oli aga lühiajaline. Terminiidid vabanesid inimkonna kontrolli alt ja levisid üle Päikese süsteemi planeetide. Samal ajal kerkis läänest välja uus oht, mida tuntakse automaatika nime all, samas kui Terminiidid tegid idas kaose. Vastuseks kutsuti Helldiverid uuesti tegutsema, et teha lõpp pealetungivatele jõududele ja vabastada taas Super Maa.

Sinu roll põrgusukeldujana

Mängijana võtad sa Helldiver 2-s Helldiver'i rolli. Sinu ülesandeks on ühineda teiste Helldiver'itega ja töötada meeskonnana, et võidelda putukatega ja häirida petturite robotite plaane. Laskuge terminiidide ja automaatide kontrolli all olevatele planeetidele, vähendage nende arvu, lammutage nende propaganda ja tehke lõpp sellele uuele galaktilisele sõjale.

Järeldus

Mängus Helldiver 2 jätkub võitlus Super Earthi eest. Helldiverina on teil võimalus mängida olulist rolli planeetide vabastamisel pealetungivate jõudude eest. Ühendage teiste põrgudiiveridega, koostage strateegia ja tehke kaosele lõpp. Super Maa saatus on teie kätes.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised