Uudised

February 15, 2024

Hankige võimas rakettide paisu ruun WoW klassikalises avastushooajal

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Missile Barrage on uus vööriruun maagidele, mida tutvustati World of Warcrafti klassikalise avastamise hooaja teises etapis. See võimas salapärane lööklaine on saadaval ainult siis, kui võtate vastu kogu Azerothis laiali pillutatud Dark Riders.

Hankige võimas rakettide paisu ruun WoW klassikalises avastushooajal

Kuidas saada rakettide paisu ruuni

World of Warcrafti klassikalisel avastushooajal raketitõkkeruuni hankimiseks peate rääkima Dalarani agendiga Deadwing Passis. See NPC annab teile Arideni sigili, eseme, mis võimaldab teil tuvastada lähedal asuvaid Dark Riders. Enne Dalarani agendi juurde naasmist peate kokku koguma kõik seitse Dalarani reliikviat, mis Dark Ridersilt maha kukuvad. Kui olete kõik säilmed kokku kogunud, saate auhinnaks rakettide paisu ruuni.

Näpunäiteid ruuni hankimiseks

Dalarani säilmete kogumise ülesande täitmiseks on soovitatav moodustada rühm. See muudab protsessi lihtsamaks ja kiiremaks. WoW Classic Season of Discovery teises etapis ei tohiks grupi leidmine Dalarani reliikviate suure nõudluse tõttu olla keeruline.

Rakettide paisu ruuni mõistmine

Rakettide paisu ruun suurendab teie Arcane Blasti loitsu, andes sellele 40 protsenti võimaluse vähendada teie järgmise Arcane Raketti loitsu kestust 50 protsenti. Lisaks on teie Fireballi ja Frostbolti loitsud selle efekti vallandamiseks 20 protsenti. Ruun vähendab ka teie Arcane Missiles'i loitsu mana maksumust 100 protsenti ja võimaldab sellel tulistada iga 0,5 sekundi järel. Vaatamata lühendatud kanaliajale tekitab loits siiski rohkem kahju, muutes selle Arcane Mages'i jaoks hindamatuks tööriistaks.

Järeldus

Rakettide paisu ruun on võimas täiendus Maagi arsenali World of Warcrafti klassikalises avastushooajal. Järgides ruuni hankimise samme ja mõistes selle mõjusid, saavad maagid oluliselt parandada oma kahjustuste kõrvaldamise võimet. Koguge oma rühm kokku, koguge Dalarani säilmed ja vabastage rakettide paisu ruuni jõud!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised