Uudised

February 15, 2024

Galaktika sõja edenemine ja väljakutsed: liitu võitlusega mängus Helldivers 2

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Mängus Helldivers 2 on Super Maa saatus teie ja teie teiste põrgudiiverite kätes. Galaktika sõda on ülioluline lahing, mis määrab galaktika tuleviku. Pensionile jäämine ei ole valik, kuna see võib ülejäänud galaktika ohtu seada.

Galaktika sõja edenemine ja väljakutsed: liitu võitlusega mängus Helldivers 2

Galaktika sõja edenemine

Alates selle ilmumisest 8. veebruaril on Helldivers 2 galaktiline sõda nende kahe fraktsiooni vastu edenenud. Orioni sektor, mis koosneb Heethi ja Angel's Venture'ist, on vabastatud, mis viis Umlauti sektori avamiseni. Planeetide vabastamine avab uued sektorid, mis võimaldab sõjas edasi liikuda.

Sektorid ja fraktsioonid

15. veebruari seisuga on avatud kolm sektorit ja neli lukustatud Terminidi sektorit. Teiste Terminidi kontrolli all olevate planeetide vabastamisega saavutatakse juurdepääs lukustatud sektoritele. Terminidi juhitavate sektorite hulka kuuluvad Umlaut, Mirin, Draco, L'estrade ja Sten, samas kui Automatoni juhitavad sektorid on Xzar ja Severin.

Edenemise jälgimine

Mängus Helldivers 2 salvestatakse teie teenistust Helldiverina pidevalt ja kirjeldatakse vabanemisprotsendina igal planeedil. Vabanemisprotsenti mõjutab teie ja teiste Helldiverite missioonide edukas täitmine. Järgimiseks on kaks edenemisriba:

  1. Sektori juhtimine: see riba näitab iga planeedi vabanemise akumuleeritud edusamme konkreetses sektoris, mida juhib kumbki fraktsioon.
  2. Vabastuskampaania: see riba näitab konkreetse planeedi vabanemise edenemist sektoris.

Galaktilise sõja edenemine

Galaktilise sõja protsent on kõigi mängijate kogutud andmed ja see võtab arvesse esmaste ja teiseste eesmärkide täitmist, eelpostide puhastamist ja missiooni ebaõnnestumisi. Iga tegur aitab kaasa planeedi vabanemise suurenemisele või vähenemisele. Edenemine algab nullprotsendist ja täitub missioonide lõppedes, mis viib lõpuks planeedi vabastamiseni.

Uued valdkonnad ja väljakutsed

Kui planeet on vabanenud, avaneb uus, pakkudes uusi valdkondi, mida uurida. Nendel aladel on ainulaadne maastik ja äärmuslikud ilmastikutingimused. Olenemata valitud raskusastmest aitavad kõik lõpetatud missioonid kaasa Galaktika sõja üldisele edenemisele.

Missiooni täitmise mõju

Missioonidelt varakult lahkumine või eesmärkide täitmata jätmine 40-minutilise taimeri jooksul lükkab planeedi vabanemise edasi. Käimasoleva Galaktika sõja edenemise staatus on kõigile mängijatele nähtav.

Suuremad tellimused

Galaktilises sõjas edasiliikumiseks peavad mängijad täitma peamised käsud. Need korraldused keskenduvad vabastamiskampaaniale, kutsudes mängijaid vabastama planeete ja avama uusi sektoreid. Iga suurtellimus pakub preemiatena nõudeid (sularaha) ja Warbondi medaleid. Esimene tellimus keskendus Orioni sektori puhastamisele, samas kui uusim tellimus keskendub automaatikavastaste kampaaniate kaitsmisele.

Pidev areng

Helldivers 2 järgib otseteeninduse valemit, kus edasiminekut mõjutavad otseselt teised mängijad. Mäng on pidevas arengus, tagades ainulaadse ja areneva kogemuse. Niikaua kui Arrowhead jätkab mängu arendamist, kujundab Galaktilise sõja edusammud jätkuvalt Super Maa saatust.

Liituge võitlusega

Kui soovite nõuda Super Maa võitu, on aeg haarata relvad ja liituda võitlusega Helldivers 2-s.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised