Uudised

October 28, 2023

Gaimin Gladiators võidab The International 12-l Team Liquidi üle

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Team Liquidi ja Gaimin Gladiatorsi matš The International 12-l oli väga oodatud ja seda jälgisid paljud. Team Liquidi fännid lootsid lunastuslugu, kuid kahjuks polnud see nii mõeldud.

Gaimin Gladiators võidab The International 12-l Team Liquidi üle

Okkas vedeliku poolel

Gaimin Gladiators on järjekindlalt osutunud Team Liquidi jaoks tohutuks vastaseks aastaringselt. See matš polnud erand, sest GG näitas taas oma domineerimist. Nende võit Liquidi üle suurendab kahtlemata nende motivatsiooni algavaks hooajaks.

Mängu tipphetked

Esimeses mängus näitas Team Liquid oma oskusi ja vastupidavust. Vaatamata sellele, et Micke's Luna jäi algselt tapmistes maha, jäi siiski arvestatavaks jõuks, kindlustades kogu mängu jooksul parima farmi. Dire Roshi kaevandis toimunud pöördeline võitlus pööras tõusu Liquidi kasuks, viies nad esimese mängu võiduni.

Gaimin Gladiators põrkas aga teises geimis tagasi. Ace's Lone Druid pick koos Harpoon'i ja Radiance'iga karul osutus Liquidi jaoks liiga palju käsitsemiseks. See näitas, miks Gaimin Gladiators väärisid oma kõrgeid edetabelikohti TI 12-s.

Kolmas mäng oli Liquidi jaoks lootusetu olukord, kuna Zai kentaur võitles Dyrachyo Weaveri vastu. 20. minutiks oli selge, et mäng kulges tugevalt Gaimin Gladiatorsi kasuks.

Vaadates ette

Kuigi see oli Team Liquidi jaoks pettumust valmistav aasta lõpp, pole nad sugugi halb meeskond. Kuigi nimekirjade segamine võib olla võimalik, on oluline tunnustada nende ühtlast tulemust kogu hooaja jooksul. Nad on mänginud erakordselt hästi, jäädes lihtsalt alla parimaks olemisele. Järgmise hooaja lähenedes on Liquidil võimalus lähtestada ja naasta tugevamana.

See võib olla Team Liquidi teekonna lõpp The International 12-s, kuid see pole kindlasti nende kohaloleku lõpp Dota 2 stseenis. Fännid võivad sellest andekast meeskonnast tulevikus rohkem näha.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised