Uudised

October 31, 2023

Elage üle intensiivne Tarkovi Halloweeni sündmus ja hankige eepilisi auhindu

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Escape From Tarkov on hästi tuntud oma mängusiseste sündmuste poolest, mis hoiavad mängijaid aastate jooksul vaoshoituna. Hetkel võitlevad mängijad Tarkovis intensiivse Halloweeni-teemalise sündmusega, mis viib nad nende võimete piiridesse – ja pakub samal ajal uskumatuid auhindu. See on üks keerukamaid ja uuenduslikumaid sündmusi, mida oleme Escape From Tarkovis viimastel aastatel näinud, ja see tähendab, et Tarkovi Halloweeni ürituse juhend on ülimalt oluline.

Elage üle intensiivne Tarkovi Halloweeni sündmus ja hankige eepilisi auhindu

Saunter läbi ürituse lihtsalt

Kui soovite üritusel võimalikult minimaalse väljakutsega läbi astuda, siis vaadake meie allolevat juhendit. Nagu paljudel Tarkovi sündmustel, sõltub ka selle õnnestumine peaaegu täielikult teie võimetest PMC-na. Selles juhendis on kõik hästi ja hästi, kui kirjeldatakse üksikasjalikult samme, mida peate järgima, kuid see on teie enda teha, et teil oleks selle painajaliku sündmuse läbimiseks vajalikke oskusi.

Zriyachiy saabumine

See kõik puudutab sel aastal Zriyachiyt ja ta tuleb nii kingituste kui ka relvadega – kuid see on nagu midagi, mida te pole kunagi varem näinud. Siin on meie samm-sammuline juhend (koos mõnede tipptasemel näpunäidetega) Halloweeni põgenemisürituse Escape From Tarkovi ületamiseks.

Ta on alguses sõbralik

Igal kaardil on teil võimalus leida Zriyachiy, üks uusimaid bosse Escape From Tarkovist, keda tutvustati eelmisel aastal Lighthouse'iga. Ta on alguses sõbralik ja kukutab juhusliku saagi põrandale, kui talle lähened. See Tarkovi Halloweeni sündmus saab aga alguse, kui kasutate ära tema sõbralikku olekut, et ta ilma suurema väljakutseta tappa.

Täielik sulgemine

Kui olete Zriyachiy tapnud, märkate, et kõik väljavõtted avanevad – see tähendab teie jaoks. Kõigi teiste mängijate väljavõtte saidid on lukustatud ja nad ei saa kaardilt lahkuda. Kahjuks tuleb ületada tohutu takistus, et need uuesti avada.

Lõpetage rituaal

Nüüd, kui Zriyachiy on surnud, on teil seitse minutit aega, et leida, katkestada ja peatada kultisti rituaal. Seda pole raske jälile saada – seda tähistab tohutu sinine kiir, mis ulatub praegu tormisesse taevasse. Kui jõuate rituaalipaika, peate võitlema raevunud, verejanuliste kulturitega, kes üritavad Zriyachiyt ellu äratada – ja te soovite seda teha niipea kui võimalik.

Jookse.

Kui te ei suuda rituaali peatada, kutsutakse surnuist "kättemaksuhimuline Zriyachiy" ja teda on peaaegu võimatu tappa. Igal jäsemel (kaasa arvatud pea ja rindkere) on 6666 tervist – see on peaaegu 40 000 HP. Ta jälitab teid kaardi otsteni, et teid kõrvaldada, ja ainult kõige paremini koordineeritud ja tugevam meeskond suudab ta kõrvaldada. Kui suudate ta tappa, avanevad väljavõtted ja saate magusaid auhindu.

Parimad näpunäited Tarkovi Halloweeni ürituseks

See on tee, mida peate järgima, kuid siin on mõned peamised näpunäited, mida peate edu saavutamiseks tegema.

  • Green Flare'i esemed ei tööta kultistidel (neid ei saa siduda), kuid need töötavad ülemustega nagu Glukhar, kes aitavad teil kultistidega võidelda
  • Kui kultistid saavad oma rituaali lõpule viia, tabavad teid häirivad debuffid, mis panevad teie relva pidevalt kinni kiiluma
  • Perfotoran ja XTG-12 on ainsad meditsiinitarbed, mis eemaldavad Cultisti mürke, seega kandke kindlasti kaasas üht või teist
  • Kultimängijad on ürituse jaoks välja lülitatud ja nüüd on kuuldavad sammud ning nad võivad ilmuda termidesse
  • Kui mängite Player Scavina ja Zriyachiy rituaal on lõpule viidud, jahivad tema ja tema kultistid teid ka

Järeldus

Kasutage põnevat Tarkovi Halloweeni üritust, kuni see kestab! Järgige juhendit, kasutage näpunäiteid ja ületage väljakutsed, et saada magusaid hüvesid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised