Uudised

February 15, 2024

Destiny 2 PvP liivakasti kapitaalremont: tasakaalustamine ja oskustepõhised mänguvärskendused

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Alates selliste algatuste kasutuselevõtust nagu Crucible Labs on tundunud vältimatu, et Destiny 2 PvP saab ühel päeval põhjaliku ümbertöötlemise. Selle teekonna esimene samm saabub värskendusega 7.3.5 5. märtsil, kus kõik alates mängija tervisest kuni laskemoonamajanduseni muutub.

Destiny 2 PvP liivakasti kapitaalremont: tasakaalustamine ja oskustepõhised mänguvärskendused

Crucible'i liivakasti kapitaalremont

Crucible'i eelseisva liivakasti kapitaalremondi eesmärk on tegeleda probleemide algpõhjustega, mis on vaevanud Destiny 2 PvP-kogemust. PvP Strike Team on välja toonud värskenduste komplekti, mille eesmärk on parandada üldist mängu.

Värskenduste eesmärgid

Strike Team on eelseisvate uuenduste jaoks seadnud kolm peamist eesmärki:

  1. Parandage mängijate arusaamist sündmuste jadast, mis viisid nende surmani matšis.
  2. Muutke relva liivakasti, et võtta arvesse mängija üldiste oskuste paranemist.
  3. Vähendage mängijatele saadaolevate kõrge tasuga madala riskitasemega valikute hulka ja muutke põhirelvade valdamine püüdlikuks tegevuseks.

Muudatused mängija tervises

Nende eesmärkide saavutamiseks tõstetakse mängijate tervist 70-lt 100-le, pakkudes mängu tasakaalustamiseks rohkem detailsust ja vähendades mitme liivakasti elemendi suhtelist letaalsust.

Võime jahtumine

PvP-s võimete jahtumist karistatakse 15-protsendilise karistusega lähivõitluse, granaadi ja klassi võimete jahutamise eest ning 20-protsendilise karistusega super-jahtumise eest. Lähivõitlus- ja supervõimed saavad aga kahjustusi, et kompenseerida mängija tervise paranemist ja tööaja vähenemist.

Muudatused esmastes relvades

Peamised relvad läbivad mitmesuguseid muudatusi, et tasakaalustada nende oskuste ülemmäära. Suurendatakse kõigi esmaste relvade, välja arvatud vibude, kriitilist tabamust. Käsikahuritel ja SMG-del vähendatakse laskekahjustusi, rõhutades täpsuse tähtsust.

Muudatused eri- ja raskerelvades

Spetsiaalseid ja raskeid relvi värskendatakse ka vastavalt mängija tervise muutustele. Suurendatakse jälgpüsside, jahipüsside, fusioonipüsside ja glaiverite baaskahjustusi. Glaives saab mürsukahjustuste eest 20 protsenti ja lähivõitluskahjustuste korral 16 protsenti. Heavy pesas olevad kuulipildujad saavad 20 protsenti suuremat kahju, samas kui rasked granaadiheitjad saavad detonatsioonikahjude tõttu närveerida viis protsenti.

Spetsiaalne laskemoonamajandus

Erilaskemoona majanduses toimub oluline muutus. Mängijad alustavad iga matši kahe tapmise väärtuses spetsiaalse laskemoonaga, kuid mängu jooksul ei teki neid enam. Spetsiaalset laskemoona jagatakse punktipõhise süsteemi kaudu, julgustades tapmisi, resultatiivseid sööte ja objektiivset mängu. Eri- ja raskerelvade tapmised ei aita meetrit ja erilaskemoona enam surma korral ei kuku.

Tulevased uuendused

Liivakasti kapitaalremont on alles algus. PvP Strike Team plaanib mängijate tagasiside põhjal teha täiendavaid muudatusi. Lähinädalatel on oodata rohkem teadaandeid auhindade, mängurežiimi häälestamise ja kosjasobivuse kohta.

Järeldus

Tulevase liivakasti kapitaalremondi ja konkreetsete tasakaalustamise värskendustega on Destiny 2 PvP seatud uude ajastusse. Mängijad võivad oodata tasakaalustatumat ja oskustepõhisemat mängukogemust. Märkige oma kalendritesse 5. märts ja valmistuge sukelduma põnevatesse muutustesse!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised