Uudised

February 13, 2024

Delibirdi oleviku ümbertöötamine: muutumine tugipokémoniks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Delibird, Paldea piirkonna Delibird Presentsi kaupluste maskott, on populaarsust kogunud Pokémon Scarlet ja Violet. Kuid vaatamata oma armsale ja heldele olemusele puudub Delibirdil lahinguväljal elujõulisus. Nõrga statistika ja soovimatute võimetega on Delibirdi tunnuslik käik Present selle suurim puudus.

Delibirdi oleviku ümbertöötamine: muutumine tugipokémoniks

Probleem olevikuga

Present on RNG-põhine käik, mis võib sihtmärki tervendada või kahjustada. Lahingus, kus eesmärk on vastased nokauteerida, on käigu kasutamine, mis võib neid potentsiaalselt tervendada, ebaproduktiivne. Lisaks sõltub Presenti baasvõimsus ka RNG-st, kusjuures suurim tõenäosus on madalaks baasvõimsuseks 40. See muudab Presenti üldiselt ebaefektiivseks.

Ümbertöötamise potentsiaal

Huvitaval kombel jagab Delibird võimet ravida või kahjusid toime tulla Pollen Puffiga, mis on võistlusmängus väga tõhus. Erinevalt Presentist ravib Pollen Puff alati liitlasi ja kahjustab vastaseid baasvõimsusega 90. See AndyLaVGC X-i (endine Twitter) ümbertöötamise soovitus teeb ettepaneku, et Delibird's Present peaks toimima sarnaselt Pollen Puffiga.

Delibirdi muutmine tugipokémoniks

Kui Present muudetaks liitlaste tervendamiseks, võiks Delibirdist saada väärtuslik tugi-Pokémon. Koos teiste liigutustega, nagu Icy Wind, Tailwind, Fake Out ja Haze, võib Delibird silma paista oma meeskonna toetamises, mitte ründava jõuna. Selle kehv kaitsestatistika piiraks siiski selle potentsiaali. Delibird võib leida koha lumeteemalises meeskonnas koos Aurora Veiliga või potentsiaalselt kasu saada evolutsioonist ja Eviolite'i kasutamisest.

Ümbertöötamise taga olev loogika

Kavandatav oleviku ümbertöötamine ühtib liitlastele heade ja vaenlastele vähem soovitavate kingituste tegemise kontseptsiooniga. Seda loogikat oleks pidanud rakendama siis, kui kolmandas põlvkonnas võeti kasutusele topeltlahingud. Kahjuks on Delibird endiselt koormatud väiksemate signatuuride liigutuste, soovimatute võimete ja nõrga statistikaga. Loodetakse, et Delibird saab tulevikus oma elujõulisuse ja kasulikkuse parandamiseks buffe.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised