Uudised

October 30, 2023

Counter-Strike'i mängimine Macis: CS2 saadavus ja värskendused

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Kuigi enamik mängijaid kogeb Counter-Strike'i Windowsis, valisid paljud mängijad kuni selle aastani siiski Counter-Strike'i mängimise Macis. Mängu serverid olid jagatud operatsioonisüsteemide vahel, nii et õnneks jagati mängijate baase, mitte eraldi.

Counter-Strike'i mängimine Macis: CS2 saadavus ja värskendused

Mäng sai Maci versiooni värskendusi kuni CS2 väljalaskmiseni, mida ei saa öelda iga platvormi mängu kohta. Mängijad said Maci versioonis isegi uusima operatsiooni Operation Riptide. Me vastame küsimusele lõplikult – kas saate mängida Counter Strike 2 Maci versiooni?

CS2 mängimine Macis

Alustame seekord halbadest uudistest: Counter Strike 2 Maci porti praegu pole.

Counter-Strike Macis oli võimalik mängu madalate süsteeminõuete tõttu. Kuna kaadrisagedus jääb mängu oluliseks osaks, ei leia te konkureerivast Counter-Strike'ist palju Mace. Sellele vaatamata töötas mäng enamikus viimase kümnendi Mac-arvutites suhteliselt hästi. Saate kontrollida, kas teie Mac oleks võinud mängu käitada allpool toodud minimaalsete süsteeminõuete alusel.

Valve pole veel kinnitanud, kas CS2 on Macis saadaval. Beetaversiooni kutsed saadeti ainult Windowsi mängijatele, kuid sellel võib olla palju põhjuseid. Eeldame, et see on mingil hetkel saadaval pärast Windowsi esialgset väljalaskmist.

Valve on üldiselt toetanud mängimist Macis, nii et oleks üsna üllatus, kui see peatuks. Hiljuti teatas Valve aga, et Maci mängijate jaoks kehtestatakse tagasimakse võimalus, nii et see ei tõota head.

Miks ei olnud Counter-Strike Macis populaarsem?

Sellele pole ühest konkreetset vastust. Valve on toetanud Maci versiooni, nii et need, kes tahavad mängida, saavad seda teha. Kuid Mac-arvuteid kasutatakse sagedamini muudel eesmärkidel kui mängimine. Näiteks muusika tootmine ja videotöötlus on Macis äärmiselt levinud, kuna riistvara on nende ülesannete jaoks kohandatud.

See on enamasti demograafia probleem. Need, kes saavad endale Maci lubada, saavad sageli lubada endale ka spetsiaalset Windowsi mänguarvutit, kus on palju mõttekam mängida Counter-Strike'i, et kogemus oleks palju sujuvam.

Kas Mac sai iga Counter-Strike'i värskenduse?

Siiani jah. Maci mängijatel oli juurdepääs kogu samale sisule, mis Windowsi mängijatel, ja nad olid kohtumismängudes järjekorras. See säilitas järjepidevuse kõikjal ja võimaldas Maci mängijatel olla täiesti kursis.

Viimased uudised

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega
2023-11-26

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega

Uudised