Uudised

October 30, 2023

Avatar: Pandora piirid – avastage Pandora avatud maailma seiklust põnevate platvormide ja tegevusterohkete lahingutega

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Sissejuhatus

Avatar: Frontiers of Pandora on peagi ilmuv videomäng, mille eesmärk on Pandora kütkestav maailm ellu äratada avatud maailma seikluses. Massive Entertainmenti välja töötatud ja Ubisofti välja antud suure pingutusega katse Avatari frantsiisi taaselustada tundub paljutõotav.

Avatar: Pandora piirid – avastage Pandora avatud maailma seiklust põnevate platvormide ja tegevusterohkete lahingutega

Pandora avastamine

Mäng pakub mängijatele võimalust tutvuda Pandora rikkaliku ja üksikasjaliku maailmaga, kus on lopsakas keskkond ja erksad värvid. Avatud maailma kaart on täis keerulisi detaile, alates värvilistest lilledest kuni paksude murulaikudeni, luues tõelise loodusliku kõrbe, mis laiutab igas suunas.

Platvormimine ja läbimine

Üks Avatar: Frontiers of Pandora silmapaistvamaid omadusi on selle platvorm- ja läbisõidumehaanika. Mängijad saavad maailmas navigeerida, põrgatades seeni, haarates õhus viinapuud ja balansseerides puujuurte vahel. Klassikalise 3D-platvormi ja Horisondi-laadse läbimise kombinatsioon loob põneva ja kaasahaarava kogemuse.

Ikraniga sõbrustamine

Mängu tipphetk on võime sõbrustada ja sõita Ikraniga, Avatari universumi lendavate olenditega. Ikrani enda kõrvale kutsumine ja taevas hõljumine tekitab aukartust ja vabadust. Lennukunsti valdamine, mis hõlmab hoo säilitamist sukeldumiste ja tõugete kaudu, lisab väljakutset ja põnevust.

Tegevusrohked lahingud

Kuigi mäng pakub rahulikke hetki, mis austavad Na'vi traditsioone, sisaldab see ka tegevusterohkeid lahinguid. Mängijad osalevad võitluses mehaaniliste platvormide ja droonidega, kasutades erinevaid relvi, sealhulgas Na'vi relvi ja realistlikke relvi. Võitlusmehaanika on libe ja tundlik, meenutades tänapäevaseid esimese isiku tulistamismänge.

Mängu duaalsus

Avatar: Pandora piirid on üks huvitavaid aspekte selle kahesus. Ühest küljest hõlmab mäng Na'vi rahumeelset ja lugupidavat olemust, kus mängijad peavad ressursside kogumiseks läbima minimänge ja pakkuma tänu jahtitavate loomade vaimudele. Teisest küljest sisaldab mäng ka ägedaid ja vägivaldseid hetki, kus mängijad osalevad lahingutes ja põhjustavad plahvatusi. See duaalsus peegeldab tegelase teekonda kahe maailma vahel rebimisel.

Järeldus

Avatar: Frontiers of Pandora tõotab olla kütkestav avatud maailma seiklus, mis äratab Pandora maailma ellu. Oma vapustava visuaali, kaasahaarava platvormi ja tegevusrohkete lahingutega pakub mäng ainulaadset ja haaravat kogemust. Mängu tooni kahesus võib aga mõne mängija jaoks tekitada vaidlusi. Kas mäng need kontrastsed elemendid edukalt integreerib, jääb veel näha. Sellegipoolest peaksid Avatari frantsiisi ja avatud maailma mängude fännid silma peal hoidma selle ilmumisel 7. detsembril PS5, Xbox Series X/S, PC ja Amazon Luna jaoks.

Viimased uudised

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega
2023-11-26

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega

Uudised