Uudised

February 14, 2024

Avastage Pokémoni Scarlet ja Violet DLC saladused

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Pokémon Scarlet ja Violet DLC tutvustas meile Blueberry Academyt Unovas, kus asub BB Elite Four. Nende eliitüliõpilaste hulgas on seoseid eelmiste tegelastega ja potentsiaalne link Legends: Arceusega.

Avastage Pokémoni Scarlet ja Violet DLC saladused

BB Elite Nelik

Blueberry Academy BB Elite Four koosneb neljast uuest DLC-tegelasest: Crispin, Amarys, Drayton ja Lacey. Need õpilased on akadeemia tugevaimad, välja arvatud valitsev meister Kieran.

Ühendused eelmiste tegelastega

Kuigi DLC tegelased on frantsiisis uued, on mõnel neist sidemeid eelmiste mängude tegelastega. Näiteks Drayton on Gen V jõusaalijuhi Draydeni lapselaps, mis ilmneb nende sarnastest nimedest ja ühisest eelistusest Dragon Pokémonile.

Laceyl on seevastu kaks seost, mis ei pruugi kohe silma paista. DLC-s olev dialoog kinnitab, et Lacey on Unova jõusaali ühe juhi Clay tütar ja mõlemal on Excadrill äss Pokémon.

Ühendus legendidega: Arceus

Lacey side Clayga seob teda ka legendide tegelasega: Arceus nimega Lian. Kuigi seda pole otseselt öeldud, viitab Clay ja Liani sarnasus võimalikule kaugele suhtelisele suhtele. Nende sarnased soengud ja mütsid ei saa olla pelgalt juhus. See seos viitab sellele, et Lian võib olla nii Clay kui ka Lacey esivanem.

Kui see on tõsi, oleks Lacey pärliklanni järeltulija, kuhu Lian kuulus õilsa Kleavori eest hoolitsedes. Huvitav on see, et Lacey pärlroosa kampsun ja juuksed võisid olla peen vihje tema seosele pärliklanni ja legendidega: Arceusega.

Perrini ühendus

Perrin, teine ​​tegelane Scarlet and Violet DLC-st, on samuti seotud Legends: Arceusega. Perrin sarnaneb väga teemantklanni juhi Adamaniga. Nende erinev juuksevärv ja silmad on silmatorkavalt sarnased, nagu märkisid mängijad, kui Perrin esmakordselt DLC treileris avalikustati.

Tulevased ühendused

Lacey ja Perrini seosed Legends: Arceusega viitavad sellele, et frantsiisi laienedes võime näha rohkem tegelasi, kellel on mänguga salajased sidemed. Hoidke silm peal tulevastel värskendustel ja DLC-väljaannetel!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised