Uudised

February 16, 2024

Avastage Bloody Bones'i pärand: samm-sammult juhend

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kui soovite avastada legendaarset safiiride vart, mille kardetud piraat Bloody Bones on maha jätnud, siis siin on samm-sammuline juhend, kuidas viia lõpule Bloody Bonesi uurimine peatükis Skull and Bones.

Avastage Bloody Bones'i pärand: samm-sammult juhend

Uurimise avamine

Bloody Bonesi uurimise alustamiseks peate esmalt saavutama Skull and Bones Premiumi väljaandes Buccaneer'i kurikuulsa auastme. See auaste annab teile juurdepääsu ka teistele uurimistele, nagu Ashen Corsair ja Freemani kadunud aare. Kui olete saavutanud vajaliku auastme, minge Saint-Anne'i postkasti ja koguge punase templiga kiri, et algatada Bloody Bones Legacy juurdlus.

Uurimise edendamine

Erinevalt mängu tavapärastest lepingutest ei anna Bloody Bonesi uurimine otseseid juhiseid, kuhu minna. Selle asemel liikuge menüüs Teadmised vahekaardile Uurimised ja vaadake üle pakutavad vihjed. Pärast vihjete lugemist kuvatakse märge, mis juhendab teid uurimise edasise edenemise kohta.

1. samm: uurige laevahukku

Uurimise esimene samm on leida Hovohovo asula lähedalt laevavrakk. Kiire sõit Fort Louisi või kuningliku matmispaiga juurde ja purjeta asula poole. Asulast lääne pool asuvalt väikeselt saarelt leiate valgete ja siniste purjedega laevavraki. Järgmise vihje kogumiseks suhelge laevavrakiga. Selle sammu jaoks ei ole vaja laevavrakki jõuga avada ega raudkangi kasutada, kuigi see võib anda täiendavat saaki.

2. samm: astuge Compagnie sõjalaevale

Tõe paljastamiseks Bloody Bonesi kohta peate astuma Fort Louisi eelposti lähedal patrullivale Compagnie sõjalaevale. Konkreetne laev, mida otsite, kannab nime Le Paradis ja on Rank 4 Compagnie Broadsider. Le Paradis võib leida sõitmas Fort Louisi ja kaardi lõunaserva vahel. Osalege laevaga lahingus ja, mis kõige tähtsam, astuge selle pardale, et avastada uurimise järgmine vihje. Olge ettevaatlik, sest selles piirkonnas sõidavad Compagnie kaubateel ka Rank 9 sõjalaevad. Uurige piirkonda eelnevalt, et vältida kõrgetasemeliste laevade hoiatamist.

3. samm: leidke Bloody Bones'i haud

Pärast Le Paradis'e pardale asumist ei pea te kaugele seiklema, et järgmisele etapile liikuda. Teie eesmärk on leida Bloody Bonesi haud Fort Louisi eelpostis. Uurimislehel on haua eskiis, kuid kui soovite aega säästa, järgige neid juhiseid: järgige peateed ülesmäge ja otsige väikest teed paremale, kus peatee pöörab linnuse sees vasakule. Järgige seda teed ja jõuate Bloody Bonesi hauale. Oranž tala näitab haua täpset asukohta. Kaevake kohapealt aare välja ja uurige lõplikku vihjet, et Bloody Bones Legacy uurimine edukalt lõpule viia.

Järgides neid samme, olete Bloody Bonesi uurimise edukalt lõpetanud ja avastanud selle kurikuulsa piraadi pärandi saladused. Palju õnne ja olgu safiirid sinu päralt!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised