Uudised

February 13, 2024

Avage valu summutamise ruun: leidke WoW Classicust hõbedane käte treenimisvasar

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Silver Hand Training Hammer on World of Warcrafti klassikalise avastamise hooaja teises etapis Priesti mängijate jaoks oluline ülesanne. See üksus võib anda teile vihje, mis lõpuks viib teie klassi ühe parima ruunini.

Avage valu summutamise ruun: leidke WoW Classicust hõbedane käte treenimisvasar

Hõbedase käe treeningvasara leidmine

Silver Hand Training Hammeri leidmiseks World of Warcrafti klassikalisest avastushooajast peate külastama mitut Scarlet Monastery Wingsi. Seda eset saab rüüstata, tappes rahvahulki nii Scarlet Monastery vangikongides kui ka väljaspool. Kuigi teadaolevalt langeb see kõige rohkem Scarlet Magiciansilt, võib see langeda kõigist piirkonnas asuvatest Scarlet'i prügikastidest. Siiski ei paista see ülemustelt langevat.

Hõbedase käe treeningvasara tähtsus

Silver Hand Training Hammer on vihje, et leida World of Warcrafti klassikalise avastushooaja preestritele mõeldud valu summutamise ruun. See ruun nõuab, et mängijad külastaksid surnuaia kajade kogumiseks nelja erinevat surnuaeda. Silver Hand Training Hammeri tekst osutab teile Theramore'i saarel asuvale hauale. Lisaks Theramore'i saare asukohale peate külastama ka Arathi mägismaad, Kurbuste sood ja Scarlet Monastery – Graveyard eksemplari. Kui teil on kõik neli surnuaia kaja, pöörduge tagasi Scarlet kloostrisse, et oma tasu kätte saada.

Soovitused

Kui plaanite asuda Valu summutamise ruuni leidmiseks, on soovitatav oodata, kuni jõuate lähemale tasemele 40. See ülesandekett nõuab Scarlet Monastery koopasse mitu korda külastamist ja kõrgetasemelistesse tsoonidesse reisimist. Oodates, kuni jõuate 40. tasemele, on teil parem ettevalmistus eesseisvate väljakutsetega toimetulemiseks.

Järeldus

Silver Hand Training Hammer on World of Warcrafti klassikalise avastushooaja Priesti mängijate jaoks ülioluline ese. Selle üksuse leidmisel avastate vihje, mis viib valu summutamise ruuni. Ärge unustage külastada Scarlet Monastery Wingsi ja võita rahvahulka, et suurendada oma võimalusi hõbedase käe treenimisvasara hankimiseks. Edu teie otsingul!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised