Uudised

February 14, 2024

Avage mängus Helldivers 2 võimas SG-225 kaitsemurdja ja purustage tulnukate sissetungijad

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Mängus Helldivers 2 on SG-225 Breaker võimsaim relv, mis aitab teil võita sissetungivaid tulnukate eluvorme. See juhend näitab teile, kuidas see relv lahti lukustada ja panna vaenlased kahetsema meie Super Maale tungimist.

Avage mängus Helldivers 2 võimas SG-225 kaitsemurdja ja purustage tulnukate sissetungijad

SG-225 kaitselüliti avamine

SG-225 kaitselüliti avamiseks peate hankima Helldivers Mobilize'i! Warbondi lahingupass. See lahingupass pakub Breakeri kolme varianti: standardne, süttiv ja Spray&Pray. Siiski peetakse originaalset Breakerit parimaks.

SG-225 Breakeri omandamiseks vajate kokku 95 Warbondi medalit. Breakeri leiate Helldivers Mobilize'i neljandalt leheküljelt! kataloogi, kuid peate esmalt selle jaotise avama, kulutades 75 medalit. Kui neljas leht on lukust vabastatud, saate Breakeri osta täiendava 20 medali eest.

SG-225 kaitselüliti võimsus

SG-225 Breaker on kerge soomust läbistav relv, mis paistab silma nii laskekauguse kui ka liikuvuse poolest. Sellel on kõrge tulekiirus ja suur kuuli levik, mis muudab selle tõhusaks nii madala tasemega vaenlase hordide kui ka suuremate soomustatud vaenlaste vastu. Breakeri täielikuks kasutamiseks on soovitatav lisada laadimisse Stratagems.

Järeldus

Kui otsite Helldivers 2 jaoks parimat relva, on SG-225 Breaker lahendus. Selle võimsus ja mitmekülgsus muudavad selle väärtuslikuks varaks võitluses tulnukate sissetungijate vastu. Nii et ärge lõpetage lihvimist enne, kui Breaker on teie käes!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised