Uudised

February 14, 2024

Avage Ashen Corsair Investigation ja nõudke laeva rikkusi

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ashen Corsair uurimise avamiseks peatükis Skull and Bones peate esmalt saavutama Buccaneeri kurikuulsa auastme. Kui olete selle auastme saavutanud, muutuvad uurimised ja kuulujutud jälgimiseks ja lahendamiseks kättesaadavaks. Suunduge Saint-Anne'i lattu ja otsige selle letilt ajalehte. Võtke see üles, et alustada The Ashen Corsairi uurimist.

Avage Ashen Corsair Investigation ja nõudke laeva rikkusi

Ashen Corsairi uurimine on rida vihjeid, mida peate ülesande täitmiseks järgima. Iga vihje dokumenteeritakse menüü Teadmised vahekaardil Uurimised. Pärast uue vihje saamist kontrollige järgmise sammu kuvamiseks alati vahekaarti Uurimised.

  1. Rüüsta Guerande'i asula: teie esimene samm on rüüstata Saint-Anne'ist lõuna pool asuv Guerande'i asula. Esimese rüüstamislaine lõpuleviimine annab teile uue uurimise vihje.
  2. Leidke sõnum pudelist: Märkmete järgi peaksite järgmisena leidma sõnumi pudelist Läänebasseini piirkonnas. Suunduge Ile Micheli eelposti Läänebasseini piirkonnas ja otsige pudelit. Ta võib kudeda eelpostist lõuna pool asuvate väiksemate saarte vahel või otse eelposti ees. Otsige merest kuldset sära.
  3. Ashen Corsair jahti: Pudelis olev sõnum paljastab, et piraadid kavandavad mässu Ashen Corsairil Kolme Venna eelposti lähedal. Purjetage eelposti lähedal ja Ashen Corsair koeb saarte lähedal. Rünna Ashen Corsair ja astu selle pardale, kui selle tervis on kehv. Koguge nii palju hõbedat kui võimalik ja lugege ülesande lõpuleviimiseks vahekaardil uurimised läbi viimast märkust.

Pidage meeles, et The Ashen Corsair uurimine on osa Skull and Bones Premium väljaandest ja ei pruugi olla kohe saadaval. Avage uurimine, saavutades Buccaneeri kurikuulsuse auaste ja järgige vihjeid, et nõuda laeva rikkusi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised