Uudised

February 13, 2024

Astegoni aretamine: näpunäited ja kombinatsioonid haruldastele Palworld-sõpradele

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Astegon on Palworldi üks haruldasemaid hilinenud mängusõpru. Astegoni kasvatamine võib olla keeruline, kuid õigete teadmistega saate selle oma baasis saada palju varem kui loodusest püüdmine.

Astegoni aretamine: näpunäited ja kombinatsioonid haruldastele Palworld-sõpradele

Palworldi aretuse mõistmine

Aretus Palworldis võib olla keeruline. Kui mõlemad vanemad on sama liiki Pal, saate kolmandiku sellest liigist. Kahe erineva liigi Palsi aretamine annab aga juhusliku, kuid fikseeritud järglase.

Astegoni aretamine

Astegoni aretamiseks ei pea teie Palboxis Astegoni olema. Peaasi on teada õiget kombinatsiooni. Parim aretuskombinatsioon Astegonile on Cryolinx ja Helzephyr, mida saab omandada üsna mängu keskel.

  • Helzephyr: selle tumeda elemendi Pal võib leida Cinnamoth Foresti teleportatsioonipunkti lähedalt. Tooge Dragon tüüpi Pals ning Mega ja Giga sfäärid, et seda edukalt püüda.
  • Cryolinx: otsige Cryolinxit Astraalmägedest 29-32 tasemel. Olge selle püüdmiseks valmis külmakindla soomuse ja tuletüüpi Palsiga.

Siin on kasvatustee näide:

Muud aretuskombinatsioonid

Kuigi Astegonit on raske kasvatada, on ka teisi ligipääsetavaid aretuskombinatsioone, mis võivad anda teile Astegoni muna. Mõned neist kombinatsioonidest hõlmavad järgmist:

  • Cryolinx ja Lyleen
  • Helzephyr ja Orserk
  • Astegon ja Suzaku
  • Relaxaurus ja Astegon
  • Pyrin Noct ja Shadowbeak

Pidage meeles, et need kombinatsioonid võivad vajada suhteliselt haruldasi sõpru või veelgi haruldasemaid sõpru, nagu Necromus.

Astegoni muna koorumine

Muna, millest Astegon koorub, on hiiglaslik draakonimuna, mille haudumine võtab kaua aega. Kui te ei soovi oodata, veenduge, et teate, kuidas munade haudumist kiirendada.

Pidage meeles, et õigete aretuskombinatsioonide ja kannatlikkusega saate lisada Astegoni oma Palworldi baasi ja nautida selle haruldust ja võimsust.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised