Arkaan 2. hooaeg: kõik, mis seni teada

Uudised

2022-02-17

Igaüks, kes on kursis online-spordiennustusega, on teadlik, et League of Legends mängib selles kogukonnas suurt rolli. Mäng on aluseks mitmele kõrgetasemelisele turniirile, millele saab panustada. Lugejad saavad vaadata EsportRanker selle teema kohta lisateabe saamiseks. Kuid mitte kõik mängurid ei tea kriitikute poolt tunnustatud LoL-i spinoffide voogedastussarjast Arcane.

Arkaan 2. hooaeg: kõik, mis seni teada

Esimene hooaeg ilmus platvormil Netflix 2021. aasta novembri alguses. See animatsioon jälgib õdesid Vi ja Jinxi, kui nad leiavad end Zauni ja Piltoveri linnade vahelises konfliktis vastaspooltelt. Hoolimata sellest, et esimene hooaeg lõppes üsna hiljuti, on Arcane'i 2. hooaja ilmumise ümber juba suur uudishimu.

Miks see mänguritele meeldib?

Etendus rõõmustab kindlasti kõiki, kes seda naudivad League of Legends spordiennustused kuna see sisaldab palju äratuntavaid elemente. Uurimine on seda tüüpi panuste tegemisel oluline. Kui mängurid vaatavad Arcane'i, võib see aidata nende taktikat parandada. Nad võivad isegi valida saatele keskendunud foorumitest mõned esporti veebipõhiste kihlvedude näpunäited.

Kuigi Arcane s2 süžeega saab vaid oletada, lahendab see tõenäoliselt esimese hooaja lõppenud kaljuriide. See oli kolme akti kulminatsioon, mis aitasid edasi arendada League of Legends mängus leitud pärimust. Mõnikord teavitavad e-spordi kihlveosaidid mängureid sellest pärimusest, et nad saaksid narratiivist paremini aru saada ja läbinägelikke panuseid teha.

Väljalaske kuupäev

Kahjuks ei ole Riot Games fännidele teatanud, millal 2. hooaeg tõenäoliselt ilmub. Kõik, kes loodavad Vi ja Jinxi saatust teada saada, peavad praegu ootama. Seni on ainus kinnitus, et see juhtub, kuid mitte aastal 2022. Tuleb märkida, et 1. hooaja tegemine võttis aega kuus aastat. Kuna aga Arcane'ist on saanud fenomenaalne edu, võib tulevaste osade tootmist kiirendada.

Kes on saate taga?

Arcane’i lõid Christian Linke ja Alex Yee. Fortiche Productions on teist hooaega muudetud peamiseks animatsioonistuudioks. Värskete tootjate hulka kuulusid Brandon Beck, Jane Chung, Thomas Vu ja Marc Merrill. Linke ja Yee on teatanud, et teevad kõvasti tööd, et fännidele uusi episoode edastada.

Riot Games oli algusest peale plaaninud, et see oleks mitme hooaja Netflixi saade. See oli enne, kui sellest sai Netflixi üks populaarsemaid telesaateid. Jääb näha, kas 2. hooaja sisu on juba lõppenud. Seni saavad online-kihlvedude fännid turniire vaadates oma League of Legendsi parandada.

Kas saade jääb ära?

On ebatõenäoline, et see juhtuks enne 2. hooaja kukkumist. On tõsi, et Netflix on aeg-ajalt tellijate meelehärmiks populaarsetel saadetel voolu tõmbanud. Järgmise hooaja treiler on aga juba välja tulnud. See ei anna narratiivi kohta palju teavet. Kuulda saab Caitlyni, Vi, Jinxi ja uue tegelase hääli. See tekitab kindlasti veelgi rohkem kõlapinda ja nõudlust Arcane'i jätkamise järele.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised