Uudised

November 9, 2023

Activisioni meeskond RICOCHET tutvustab Call of Duty petturite vastu võitlemiseks tähistust

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Activisioni meeskond RICOCHET on tegelenud petmisvastase mootori põnevate värskendustega, et valmistuda Modern Warfare 3 ja järgmise põlvkonna Warzone'i turuletoomiseks. Hiljutises blogipostituses teavitati Call of Duty fänne RICOCHETi uutest funktsioonidest, kusjuures üks konkreetne petmisvastane mehaanik paistis silma oma lõbususe poolest.

Activisioni meeskond RICOCHET tutvustab Call of Duty petturite vastu võitlemiseks tähistust

Tutvustame 'Splat'i

Värskenduse silmapaistva funktsiooni nimi on "Splat". See mehaanik on loodud selleks, et muuta mäng petturitele mängimatuks, segades nende mänguga humoorikal viisil. Kui mängueelses fuajees tuvastatakse, et mängija petab, hüppab ta sisenemislennukist välja ilma langevarjuta. Ja kui pettur avastatakse pärast edukat kasutuselevõttu, kohandatakse nende kiirust, mille tulemuseks on 10 000 jala pikkune kukkumine, mis tapab nad kohe. See on veider, kuid tõhus viis petturitega toimetulemiseks.

Ohutus ja tõhusus

Team RICOCHET on rõhutanud, et funktsioon "Splat" on ohutu ja aktiveeritakse ainult tuvastatud petturite puhul. Seda ei käivita mängijapõhine aruandlus. See kinnitus on oluline, et säilitada mängijate usaldust petmisvastase süsteemi vastu. Tegelikult lisati tapmisvoogu RICOCHET Anti-Cheat logo, et anda reaalajas visuaalne kinnitus süsteemi kaitse kohta.

Masinõpe täiustatud tuvastamiseks

Lisaks funktsioonile "Splat" kasutab Team RICOCHET masinõpet, et tuvastada kliendi- ja serveriandmetes uusi pettuskäitumisi. See tehnoloogia võimaldab neil aktiivselt vaidlustada ebanormaalset käitumist ja kaitsta kogukonda petturite eest. Analüüsides iga päev ligikaudu 700 mänguklippi, töötab meeskond RICOCHET selle nimel, et võidelda Call of Duty kogukonna pideva petturite sissevooluga. Uue "Replay Investigation Tooli" abil saab masinõppemudel automaatselt üle vaadata kuni 1000 klippi päevas, kusjuures see arv peaks kasvama.

Järeldus

On julgustav näha Activisioni pühendumust petturite poole pöördumisel Call of Duty's. Funktsiooni „Splat” kasutuselevõtt ja masinõppe kasutamine näitavad nende pühendumust seaduslike mängijate mängukogemuse kaitsmisele. Kuigi arenguruumi on veel, on need värskendused samm õiges suunas. Olge kursis saidiga Esports.net, et saada rohkem Call of Duty uudiseid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised