Uudised

November 10, 2023

5 parimat CS2 kaarti: ikoonilised asukohad ja ainulaadne mänguviis

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Counter-Strike seeria on eksisteerinud üle 20 aasta ja selle kaardid on muutunud videomängude maailma ikoonilisteks kohtadeks. Selles artiklis käsitleme meie 5 parimat CS2 kaarti, mida iga Counter-Strike'i mängija peaks kogema.

5 parimat CS2 kaarti: ikoonilised asukohad ja ainulaadne mänguviis

CS-kaardid aastate jooksul

Parimate CS2 kaartide järjestamisel on oluline mõista nende arengut aastate jooksul. Mõned kaardid tutvustati algse Counter-Strike'i versiooniga 23 aastat tagasi ja neid on värskendatud, et hoida neid värskena. Teised on värskemad täiendused, mis pärinevad frantsiisi erinevatest kirjetest või isegi fännikaardi koostajatelt. Need kaardid on lisatud mängijate populaarse nõudluse põhjal.

5: iidne

Ancient on meie nimekirjas 5. kohal. See on uusim kaart, mis ilmus CS:GO-s 2020. aastal ja lisati 2021. aastal konkurentsivõimelisele aktiivsele töönimekirjale. Ancienti eristab teistest CS2 kaartidest selle vertikaalsus. Kaart on T-küljelt jagatud kolmeks peamiseks ründeliiniks, kuid see muundub 2 erinevaks pommipaigaks. Selle sordi tasakaalustamiseks on T juurdepääs suurele keskpunktile piiratud snaipripesa abil. See annab CT-poolele olulise eelise, nii et õige koordineerimine ja kasulikkuse kasutamine on T-poole jaoks üliolulised.

4: tolm 2

Dust 2 on ajatu klassika. See on ümbertehtud versioon algsest tolmukaardist, mis võeti CS 1.1-s kasutusele rohkem kui 2 aastakümmet tagasi. Dust 2 pakub täiuslikku kombinatsiooni kitsastest õhupunktidest ja põnevatest avatud vaatejoontest. See on üks CS2 kõige põhjalikumalt arutatud ja analüüsitud kaarte. Vaatamata oma vanusele on Dust 2 tasakaalus T- ja CT-poole vahel, muutes selle lemmikuks nii vabaaja kui ka võistlusmängu jaoks.

3: viadukt

Overpass teenib oma koha nimekirjas tänu oma konkurentsivõimelisele sugupuule. See on tuntud ühe ikoonilisema näidendi poolest konkureeriva Counter-Strike’i ajaloos, The Olofboost, milles osaleb FNATICi Olofmeister. Selles mängus hüppas Olofmeister oma meeskonnale pähe, et saavutada kõrge maapealne eelis ja kõrvaldada segaduses LDLC liikmed. CS2 jaoks ümber meisterdatud Overpass on kõigi aegade klassika.

2: Mirage

Mirage paistab teiste selles loendis olevate kaartide seas silma, kuna selle on loonud kogukonna liige nimega Michael Hüll. Kuigi Mirage saavutas populaarsuse juba CS 1.1-st, lisati see ametlikult kaardikogusse pärast CS:GO väljaandmist. Mirage'i peetakse üheks parimaks CS2 kaardiks uutele mängijatele tänu selle kasutajasõbralikule paigutusele ja kasulikele koosseisudele, mis õpetavad mängijaid oma utiliite tõhusalt kasutama.

1: Tuum

Nuke võtab mängu ühe populaarseima kaardina esikoha. Selle disain tagab värske kogemuse iga läbimänguga. Välisala hoidmine võib põhjustada kiireid AWP-tappe, kuid hästi ajastatud välgud võivad kaitsvaid mängijaid häirida. Nuke’i erakordne tasakaal laseb igal mängijal tugevatel külgedel särada. Oma maa-aluse liikumise, vertikaalsuse pommiplatsidel ja põnevate pikkade vaatejoontega on Nuke olnud osa Counter-Strike'i seeriast alates 23 aasta tagusest CS-i beetaversioonist ning see on endiselt CS2 üks ikoonilisemaid asukohti.

Kokkuvõtteks võib öelda, et need on meie 5 parimat CS2 kaarti, mis pakuvad ainulaadset mängukogemust ja on jätnud Counter-Strike'i kogukonnale püsiva mõju. Olenemata sellest, kas olete uus mängija või kogenud veteran, uurige kindlasti neid kaarte, et saada unustamatu Counter-Strike'i kogemus.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised