Uudised

February 12, 2024

Õppige Palworldis munajahti ja haudumist

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kui soovite Palworldis oma Palsi kollektsiooni täiendada, on munade kogumine ja haudumine selleks suurepärane viis. Nende munade leidmine võib aga olla väljakutse. Selles juhendis anname teile kogu teabe, mida vajate Palworldis munade asukoha leidmiseks ja haudumiseks.

Õppige Palworldis munajahti ja haudumist

Munade tüübid

Palworldis on mitut tüüpi mune, mida võite leida:

  • Tavalised munad
  • Tumedad munad
  • Draakoni munad
  • Kivimunad
  • Elektrilised munad
  • Põlevad munad
  • Külmutatud munad
  • Rohelised munad
  • Niisked munad

Igal munatüübil on oma unikaalsed omadused ja võimalikud sõbrad, kes võivad neist kooruda.

Kust leida mune

Mune võib leida erinevates kohtades üle kogu Palworldi, seni on tuvastatud üle 100 muna. Kuid munade ilmumine nendesse kohtadesse on juhuslik ja pöörleb, mistõttu on raske ennustada, kus igat tüüpi munad leitakse. Mõned peamised kohad munade otsimiseks on kaljude servad ja suurte kivide tipud. Kui te muna ei kohta, võite leida selle asemel Lifmunk Effigy või Chest.

Leitud munatüüp sõltub ka uuritavast elustikust. Näiteks leiate tõenäolisemalt bambussalust rohelisi mune, kõrbetest või vulkaanist kõrvetavaid mune ja lumistelt aladelt külmutatud mune.

Haudemunad

Palworldis munade koorumiseks vajate inkubaatorit. Pärast seitsmenda taseme saavutamist saate tehnoloogia vahekaardil avada inkubaatori seitsmendast astmest. Inkubaatori ehitamiseks vajate 10 paldiumi fragmenti, viit kangast, 30 kivi ja kahte iidse tsivilisatsiooni osa. Kui teil on inkubaator, näitab reaalmaailma taimer üksikasjalikult, kui kaua peate muna koorumist ootama.

Aretussõbrad

Teine võimalus Palworldis mune hankida on Palsi aretamine. Aretusvõime avamiseks peate jõudma tasemele 19 ja avama Tehnoloogiapuus Segafarmi. Segafarmi ehitamiseks on vaja 100 puitu, 20 kivi ja 50 kiudu.

Järeldus

Nüüd, kui teil on kogu vajalik teave Palworldi munade ja nende leidmise kohta, võite hakata mune koguma ja hauduma, et laiendada oma Palsi kollektsiooni. Head jahti!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised