Uudised

February 14, 2024

Õppige Blue Lotus oopiumikaubandust pealuude ja luudega

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Blue Lotus Opium on mängus Skull and Bones väärtuslik kaup, mis pakub nii rahalist kasu kui ka kurikuulsust. Kui soovite sellest kaubandusest kasu saada, peate teadma järgmist.

Õppige Blue Lotus oopiumikaubandust pealuude ja luudega

Blue Lotus oopiumi saamine

Sinise lootose oopiumi saamiseks kolju ja luudega peate selle ise valmistama. Esiteks peate avama Telok Penjarah' tüüri juures asuva labori. Seda saab teha, saavutades teatud Infamy auastme ja täites osa Spurlocki põhiülesannetest. Pärast lukust vabastamist saate Poppy hankida tarnevõrgust.

Blue Lotus Oopiumi meisterdamine

Kui olete Poppy hankinud, tooge see Telok Penjarah's asuvasse salakaubavedajate peidupaika laborisse. Varustage töötajaid mooniga ja väikese tasu eest meisterdavad nad Blue Lotus Opium. Iga partii valmistamiseks kulub 15 sekundit.

Blue Lotus Opium kasutamine

Blue Lotus Opiumi saab tellimusregistri kaudu müüa kaheksa tükki. Aktiveerige Blue Lotus Opiumi tellimus tellimuste registris ja tarnige kogu saadetis ostjale. Olge valmis kaitsma oma kaupa petturite laevade eest, mis võivad püüda neid varastada.

Pidage meeles, et Blue Lotus oopiumiga kauplemine pealuu ja luudega võib olla tulus, kuid sellega kaasnevad ka riskid. Planeerige oma strateegia targalt ja saage kasu.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised