Panusta: The Masters Tour 2024

Masters Tour on üks suurimaid e-sporditurniire, mis põhineb Hearthstone'il. Seda korraldab Blizzard, mängu enda arendaja. Seetõttu on tegemist selle tiitli kõige kõrgetasemelisema meistritiitliga. Igal aastal toimub üldvõitja selgitamiseks suur hulk individuaalseid matše. Need on isiklikud turniirid, mis toimuvad elava publiku ees. Touri mängitakse üle kogu maailma paljudes maailmatasemel kohtades. 2019. aasta Mastersi etapil toimusid mõned matšid Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas.

Auhinnafondid on kokku vähemalt 25 000 dollarit matši kohta. Huvitav on see, et Hearthstone'i mängijate kogukond saab sellesse auhinnafondi panustada, ostes piiratud koguses veebipakette. Iga müüdud kimp lisab panka raha, et tšempionid saaksid võidelda.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Hearthstone'i kohta

Kui keegi teeks a esport turniiride nimekiri keskendunud Hearthstone'ile, oleks neid üllatunud sündmuste lai valik. Masters Tour paistab aga silma oma mastaabi poolest. Osaleb umbes 300 mängijat. Enamik neist on eelnevalt võistelnud kvalifikatsioonimängus. Kui neil läheb hästi, saavad nad lõpuks kutse Mastersi juurde. Muljetavaldavad rahalised hüved on meelitanud maailma kõige osavamaid Hearthstone'i mängijaid.

Selleks, et mängijad saaksid e-sporditurniiridel häid ennustusi teha, peavad nad mängitava mängu kohta piisavalt teadma. Seetõttu on oluline teha Hearthstone'i kohta mõned alusuuringud. Selle töötas välja ettevõte Blizzard Entertainment nende populaarsete teenuste kõrval World of Warcraft frantsiis. See võrgukaardimäng anti välja tasuta mängitava mänguna. See aitas kaasa meelitada suure hulga mängijaid.

Algselt anti sellele nimi Heroes of Warcraft, kuna see kuulub selle ikoonilise fantaasiasarja universumisse. Paljud samad kohad, säilmed ja tegelased on kujutatud digitaalsetel kogumiskaartidel. Nagu paljud e-spordimängud, toetab see platvormidevahelist mängimist. See tähendab, et mängijad saavad üksteisele väljakutseid esitada Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi seadmetes.

Hearthstone'i meeskond keskendus paljude digitaalse kaardi žanris leitud levinud probleemide vältimisele. Näiteks ei saa vastased sooritada käike, kui käes on mängija kord. Mängurid peavad seda enne panuse tegemist arvesse võtma. Praegu naudib seda mängu umbes 100 miljonit inimest. Seetõttu on mõistlik, et Hearthstone on pälvinud online-spordikihlvedude kogukonna tähelepanu.

Hearthstone'i mängureeglid

Enne Hearthstone'i esporti veebiturniire vaatama istumist on hea mõte tutvuda põhireeglitega. Tavaline mängurežiim on üks-ühele matš. See võib olla juhuslik või järjestatud. Esimene on palju pingevabam. Samal ajal nõuab viimane, et mängijad võistleksid mitmetasandilises järjestussüsteemis.

Mäng on käigupõhine. Mängijad valivad kangelase, kes kuulub ühte kümnest ainulaadsest klassist. Igaühel neist on oma erilised võimed. Siin mängib võtmerolli varajane strateegia. Mängijad püüavad kaardipaki abil vastase tervist vähendada, kuni see jõuab nullini. Kaardi mängimisel kulub mana ära. Mana hind on kaartidelt erinev. Selle tulemusena on eelarve koostamine Hearthstone'i põhikomponent.

Kaarditüübid on järgmised: loits, minion, kangelane ja relv. Kaardid võivad olla haruldased ja järjestatud eepilisest lihtsani. Aeg-ajalt annab Blizzard välja uusi laiendusi. Kuid turniiri ajal kipuvad tekid olema elementaarsemad, et anda igale meistrile võrdsed võimalused. Mängija on ajastatud tema käigu ajal. See aitab matše kiirendada.

Miks on The Masters Tour populaarne?

Esport-turniiridele panustades soovib mängur valida esport mäng seda on lõbus vaadata. Hearthstone on hästi tuntud oma värviliste ja visuaalselt kaasahaarava kaardikujunduse poolest. Kui panustaja on WoWi fänn, on see mäng nende jaoks. See võimaldab neil uurida Warcrafti universumi rikkalikku pärimust.

Samuti on oluline valida tiitel, kus oskused ületavad võimaluse. Nii saab mängur teha teadliku otsuse, tuginedes oma teadmistele mängijate kohta. Enamikus Hearthstone'i matšides on kaks mängijat. See tähendab, et potentsiaalne võitja valimiseks on korralik võimalus.

Kui inimesel on mängust põhjalikud teadmised, võib ta otsustada teha spetsiaalsema panuse. Näiteks võivad nad ennustada, kas mängija tõmbab konkreetse kaardi. Seetõttu premeerib Hearthstone’i hasartmängud neid, kes teavad reeglitest, võimalikest stsenaariumidest ja tšempionide strateegiatest võimalikult palju.

Üldiselt meeldib Hearthstone neile, kes eelistavad taktikale tuginevaid videomänge. Mängur võiks mõelda, milliseid liigutusi iga mängija teeb. See aitab neil parandada võidupanuse tegemise võimalusi.

Masters Touri võitjameeskonnad

Kuna tegemist on ühe suurima Hearthstone'ile keskendunud esportturniiriga, on võistlejad kõrgelt kvalifitseeritud. Suur hulk kõige paremini toimivaid on pärit Euroopa Liit. Siiski on ka mitu tippmeeskonda, kes on pärit USA-st, Hiinast, Jaapanist ja Kanadast.

Esport meistrivõistlused, nagu Masters Tour, nõuavad, et iga meeskonnaliige töötaks koos üksusena. On oluline, et panustajad pööraksid tähelepanu rühmadele, kes on tuntud oma strateegia poolest. Hearthstone on ajutüüpi mäng. See on vastupidine teistele e-spordialadele, mis on rohkem keskendunud kiiretele refleksidele ja täpsusele.

Parim Hearthstone meeskonnad saab olema matemaatikas vilunud. See on tingitud asjaolust, et mana eelarve koostamine on võidu saavutamise võti. Samuti peavad nad omama ulatuslikke teadmisi kõigi kaardipakkide kohta. See aitab neil välja valida need, mis annavad neile vastase ees eelise.

Selle turniiri parimateks peetakse hetkel järgmisi kümmet meeskonda:

  • T1
  • Team Love u Lots
  • Fogsail Freebooters
  • RDU meeskond
  • StrifeCro/Kolento
  • Oranž/Freakah
  • Heledus
  • Team Pog tšempion
  • Invictus Gaming
  • Southsea Swashbucklerid

Suurimad hetked

Paljud peavad Masters Touri üheks parimaks esporditurniiriks. See on tingitud paljudest ikoonilistest hetkedest, mis on aastate jooksul aset leidnud. Näiteks Kalaxzi ja WE Stone'i matši ajal suutis viimane katkestada esimese võiduseeria. Ta saavutas selle aju külmutamise rünnakute abil.

Mängija Badajimpom on Hearthstone'i esportliigades hästi tuntud. Ühes meeldejäävas mängus kasutas ta muljetavaldava võidu saamiseks oma tunnuspakki Quest Warriori. See paistab silma kui üks 2021. aasta Touri parimaid matše. Samal aastal läks mängija aga vastamisi võitmatu väljakutsuja WEYuansuga. See vastane kasutas suurepäraselt Brute Demon Hunteri kaardipakki. Nööridel olles tõmbas ta välja Triple Brute'i. See osutus Badajimpomi jaoks liiga võimsaks.

Kui Furyhunter ja VKmsbc üksteisele väljakutse esitasid, oli see Masters Touri üks pingelisemaid mänge. Furyhunter oli sellest poolfinaalmängust väga lähedal väljakukkumisele. Pärast üllatusliku Kindling Elementali kaardi väljatõmbamist kindlustas ta aga koha suures finaalis.

Kus ja kuidas panustada The Masters Tourile

Seal on palju Interneti-spordi kihlvedusid seal väljas. Hearthstone on üsna tavaline videomäng. Seetõttu ei ole raske leida seda tüüpi turule vastavat kihlvedu. Esport-turniiridele panustades on oluline valida õige panuse tüüp. Otsese võitja valimine kipub olema kõige populaarsem. Seda seetõttu, et enamik matše panevad kaks mängijat vastamisi.

Võimalikke kaarte, mida mängija võiks käest panna, on palju. Järelikult peab panustaja teadma tekki, mida iga võistleja eelistab. Nii saavad nad võrrelda kahte vastandlikku tekki ja analüüsida, kummal on eelis. Samuti on mõistlik olla kursis uute tekivärskendustega. Blizzard annab neid regulaarselt välja. Kui mängurid ei uuri hiljutisi kaarte, võib see tekitada lünki nende teadmistes mängust.

Paljud inimesed ootavad enne Masters Touril panuste tegemist poolfinaali või finaalini. Seni saavad nad vaadata varasemaid matše ja vaadata tugevaid mängijaid. See on ideaalne strateegia kõigile, kes soovivad teha võimalikult põhjalikke panuseid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask