Teie Red Bull Wololo turniiri juhend 2024

Kui olete Age of Empiresi mängude fänn, siis Red Bull Wololo on üks e-sporditurniir, mida soovite jälgida. Red Bull Wololo, mis meelitab 1v1-vormingus mängijaid üle kogu maailma tohutule auhinnafondile, toob au otsima nii amatöör- kui ka professionaalseid mängijaid.

Red Bull Wololo, mis pakub ainulaadset vormingut, mis sobib otse tegevusse, on seotud esmaklassiliste mängude, põnevuse ja kvaliteetse meelelahutusega – ja kui olete espordifänn, on see ka kihlvedude kohta. Red Bull Wololo on reaalajas toimuv strateegiaturniir, mis tähistab erinevaid Age of Empiresi mänge, mida on sama põnev jälgida kui võistlemist. Lisateavet selle kohta, mis teeb selle turniiri nii populaarseks ja kuidas sellest maksimumi võtta. teie Red Bull Wololo spordiennustused.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Mis on Red Bull Wololo?

Red Bull Wololo mõistmiseks on oluline kõigepealt mõista Age of Empiresi mänge.

Mis on Age of Empiresi mängude sari?

See RTS (reaalajas strateegia) mäng ilmus esmakordselt aastal 1997. Praeguseks on välja antud 9 mängu ja arvukalt laienduspakette, millest uusim versioon on Age of Empires IV, mis ilmus 2021. aasta oktoobris.

Ensemble Studiosi loodud ja Xbox Game Studiosi välja antud Age of Empires on ajalooline RTS-mäng, mis viib mängijad läbi sündmuste Aafrikas, Euroopas ja Aasias, liikudes läbi ajaperioodide kiviajast rauaajani kuni Rooma impeeriumini. Iga uue väljaande graafika ja mängu edenedes on mängul tugev jälgijaskond ning see on tuntud oma ausa mängu ja ajaloolistele sündmustele keskendumise poolest.

Red Bull Wololo sari

Nagu Age of Empires'i sarja fännid teavad, on "Wololo" mängu algversioonis Priesti üksuse lahinghüüd – ja alates 2020. aastast on see olnud üleskutse mängijatele Red Bull Wololo sarjas ühineda ja omavahel võidelda. , mida juhib Red Bull Gaming.

Esmakordselt 2020. aastal käivitatud sari keskendus algselt Age of Empires II-le, kus oli erinevaid online turniirid peetakse ja auhinnafondi kogusumma on 20 000 eurot. Pärast esimese turniiri edu jätkas Red Bull Wololo rohkemate võistlustega, millest igaühel oli mängijate jaoks erinev süžee, alates teises sarjas lossi valitsemise eest võitlemisest kuni Aasia tsivilisatsioonini kolmandas ja viikingisõdalasteni. neljas.

2021. aastal sai Red Bull Wololo V sarja esimeseks tähelepanuväärseks LAN-ürituseks, meelitades finaali 70 000 vaatajat tulises võitluses 100 000 dollari suuruse auhinnafondi pärast.

2022. aastal naasis üritus oma kuuendaks turniiriks Red Bull Wololo Legacyna – Red Bull Gamingi pidustusega Age of Empires sarja 25. aasta möödumisel, kus mängiti korraga mitte üks, vaid kolm tiitlit. Professionaalid ja amatöörid võistlesid samaaegselt turniiridel Age of Empires I: The Rise of Rome, Age of Empires II ja Age of Empires IV, mistõttu seeria lõppes finaalidega Saksamaal Heidelbergi lossis.

Pakkudes kõigil kolmel üritusel 550 000 dollari suurust kollektiivset auhinnafondi, oli 2022. aasta Red Bull Wololo senine suurim sündmus ja sari näib jätkuvat sama tugevalt ka edaspidi.

Red Bull Wololo turniiri struktuur

Kuigi Red Bull Wololo loo kaar võib olenevalt mängitavast Age of Empiresi versioonist sündmuselt erineda, on igal turniiril alati järgitud sarnast põhistruktuuri:

 • Võistlus algab rühmavooruga, kus osaleb 8–16 mängijat.
 • Rühmavoorus osalevad professionaalid, kes on kutsutud, või amatöörid, kes võistlevad oma koha eest läbi avatud kvalifikatsiooni, nagu näiteks Road To Wololo eelkvalifikatsioonivõistlus Legacy 2022 jaoks.
 • Sündmus järgib vormingut 1v1, ühe elimineerimisklambriga.
 • Rühmaetapp toimub mitmes "Best of" voorus, näiteks "Best of 3" või "Best of 5".
 • Pärast alagrupiturniiri pääsevad võitjad play-offi.
 • Play-offid toimuvad veerandfinaalide "Parim viiest" ja seejärel poolfinaalide seerias.
 • Viimased kaks mängijat, kes seisavad pärast poolfinaale, võistlevad turniiri finaalis, seekord formaadis 'Best of 7'.

Mängu esialgsete etappide vahelejätmiseks ja otse tegevusse suundumiseks järgivad turniirid Age of Empiresi veidi muudetud versiooni. Näiteks Red Bull Wololo V-s võistlesid mängijad mängus Age of Empires II: Definitive Edition ja alustasid juba 27-külalise majandusega, aga ka mitmete muude elementidega, nagu sepp ja kasarmud, mis olid juba kaasas. See võimaldab mänge võita või kaotada juba avaminutitel ning garanteerib kohese tegutsemise.

Kuidas panustada Red Bull Wololole

Red Bull Wololo ja üldiselt esportmängudele panustamine võib esineda mitmel kujul ning hõlmab kõiki valdkonna aspekte alates otsemängudest kuni turniiride ja Twitchi voogesituseni. Kuigi panuseid saab teha palju sellistele elementidele nagu fantaasiaennustus, striimeritele panustamine ja basseinis panustamine, kõige populaarsemad spordiennustusmeetodid on pärisraha panustamine.

Mis on pärisraha panustamine?

Reaalse rahaga panused espordile ja traditsiooniline spordiennustus järgib sama formaati. Valige lihtsalt turniir või sündmus, millele soovite panustada, näiteks Red Bull Wololo, valige oma kihlvedude turg, tehke oma panus ja oodake, kuni tulemus selgub.

Panuse tegemisel peaksite silmas pidama iga mängija vormi, nende strateegiat ja seda, kui edukas nad seda ellu viivad. Kas mõned mängijad proovivad võita mängu alguses või hoiavad teised end tagasi ja mängivad pikema mängu?

Teine punkt, mida Red Bull Wololo puhul arvestada, on see, et erinevalt mõnest teisest turniirist osalevad kutsutud mängijad pigem grupifaasides, mitte ei hüppa otse edasi, mis võib mängu käiku muuta.

Pidage meeles kõiki neid punkte, tehke oma uurimistööd enne tähtaega ja siis saate teha teadlikke otsuseid selle kohta, millist tüüpi pärisraha panuseid on kõige parem teha.

Parimad panustamise näpunäited

Kui reaalajas panustamine on lubatud, tasub enne panuse tegemist mängijate esitust jälgida, et nende vormist ja seisundist paremini aru saada.

Kõigepealt teadke, kuidas mängu mängida. Kui te pole kunagi mänginud Impeeriumide ajastu IV enne ei tea sa näiteks, millele panustad. Mida rohkem teate iga mängutüübi kohta enne panuse tegemist, seda parem.

Uurige mängijaid enne tähtaega tutvuge nende tugevate ja nõrkade külgedega ning mõnel juhul isegi kaaluge ka allajäänut, sest see võib osutuda väärtuslikumaks panuseks. Turniiripäeval võib kõik muutuda, nii et hoidke oma mõistust ja panustage targalt.

Populaarseimad spordiennustuse saidid

Kui olete oma uurimistööd teinud ja tunnete end kindlate panustes, mida soovite teha, peate leidma kvaliteetse teenusepakkuja jaoks esportsaidi. Üle maailma on mitmeid suurepäraseid spordisaite, mis võimaldavad panustada Age of Empiresile, sealhulgas:

 • 1xBet
 • 10 Bet
 • 22 Bet
 • Bet365
 • Betsson
 • Vahemees
 • Casumo
 • Thunderpick
 • TonyBet

Red Bull Wololo panuse tüübid

Red Bull Wololo turniirile panuse tegemine on lihtne – olenemata sellest, kas panustate mõne üksiku matši tulemusele või panustate mitmele tulemusele, et proovida oma võitu korrutada, leiate palju kihlveoturge, mille vahel valida.

Kuigi igal turniiril on oma erinevad võistlejad ja sündmused, on tavaliselt kõige levinumad spordiennustuste tüübid:

Mängu võitja panused

Tehke mängu võitja panus ja panustate konkreetse matši võitjale. See on lihtne panus, mida saate teha enamiku e-spordivõistluste puhul.

Otsesed panused

Siin panustate sellele, milline mängija võidab turniiri otse. Tavaliselt peate seda tüüpi panuse ette tegema, nii et kui teil on otsese panuse suhtes hea tunne, proovige see varakult teha.

Süsteemi panused

Süsteemse panuse korral teete kindlat süsteemi kasutades rohkem kui ühe panuse. Saate võita ainult siis, kui kõik teie valikud on õiged, kuid süsteemsete panuste võidud võivad olla muljetavaldavad.

Spordispetsiifilised ennustused

Siin teete panuse, mis on spetsiifiline konkreetsele spordialale, antud juhul Red Bull Wololole. Kontrollige oma valitud kihlveosaiti järgmisele turniirile lähemale ja vaadake, milliste konkreetsete ennustuste vahel saate valida.

Panused Red Bull Wololo Online'ile

Miks on Red Bull Wololost saanud nii populaarne e-sporditurniir? See ulatub tagasi Age of Empires’i endani – mänguni, mis on välja arendatud alates selle esmakordsest väljalaskmisest. Kuna iga versiooni täiustatakse varasemaga võrreldes, ühendab Age of Empires põnevad ajaloolised süžeed reaalajas strateegiaga mängus, mis on lõputult lõbus ja koheselt kaasahaarav. Just seda arengut on Red Bull Wololo peegeldanud, kohandunud iga oma sündmusega alates 2020. aastast.

Red Bull Wololo turniiri ajalugu

Red Bull Wololo I: 2020. aasta esimesel Red Bull Wololol osales 16 mängijat, kes mängisid Age of Empires II: Definitive Editioni Empire Warsi režiimis 20 000-eurose auhinnafondiga.

Red Bull Wololo II: Sarja teine Red Bull Wololo II toimus 2020. aasta lõpus ja Age of Empires II-s võitles veel 16 mängijat, seekord 30 000 dollari suuruse auhinnafondi nimel.

Red Bull Wololo III: Veel 16 mängijat lähevad 2021. aasta alguses vastamisi mängus Age of Empires II: Definitive Edition, mille auhinnafond on 30 000 dollarit.

Red Bull Wololo IV: 2021. aasta keskel lülitus mäng üle mängule Age of Empires II: Lords of the West, kus 16 mängijat ootasid vastamisi 30 000-dollarilise auhinnafondiga.

Red Bull Wololo V: 2021. aasta saaga lõpetuseks läks 14 mängijat Age of Empires II mängus vastamisi 100 000 dollari suuruse auhinnafondiga.

Red Bull Wololo pärand: Red Bull Wololo Legacy kuuendal turniiril võistlesid professionaalid ja amatöörid korraga kolmel tiitlil:

 • 8 mängijat võistlevad 50 000 dollari pärast mängus Age of Empires I: The Rise of Rome
 • 16 võistlevad Age of Empires II-s 200 000 dollari pärast
 • 16 mängijat võistlevad mängus Age of Empires IV 300 000 dollari eest

Kuidas panustada

 1. Valige e-spordioperaator
 2. Avage konto võrgus
 3. Seadistage makseviis ja rahastage oma kontot
 4. Uurige Age of Empires'i ja veenduge, et tunnete mänge ja mängijaid
 5. Valige ja tehke oma panused

Mida rohkem uurite, seda teadlikumaid otsuseid saate teha ja seda suurem on võimalus edukaks tulemuseks.

Edukad Red Bull Wololo kihlveod

Eduka tulemuse saavutamine igal esportturniiril sõltub teie panuste tüüpidest ning eriti Red Bull Wololo ja Age of Empiresi puhul on populaarsed panusetüübid järgmised:

Mängu võitja - Panustamine üksikisikule konkreetse matši võitmiseks.

Otseselt – Panustamine üksikisikule kogu turniiri otsevõidule.

Mängu kestus - Panustamine selle peale, kui kaua konkreetne mäng kestab, nt 25 kuni 30 minutit, 35 kuni 45 minutit jne.

Eripanused – Panustamine konkreetsele elemendile mängus Age of Empires, näiteks see, millist tüüpi võit (1/3) võidab mängu selle mängija jaoks.

Muud e-sporditurniirid

Lisaks Red Bull Wololole ja Age of Empiresile on e-spordikihlvedude osas valida veel mitmete populaarsete võistluste vahel:

Rahvusvaheline: Dota 2 ülemaailmne esporditurniir, mis toimub igal aastal alates 2011. aastast (välja arvatud 2020. aastal Covid-19 puhangu tõttu ärajäämine).

League of Legends maailmameistrivõistlused: Iga-aastane turniir, kus parimad LoL-i meeskonnad üle maailma võistlevad hooaja tiitli nimel.

PUBG globaalne meistrivõistlus: Üks maailma suurimaid online-sporditurniire, kus osalevad mängu parimad mängijad.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Faq

Kõik, mida kasiinode kohta teadma pead

Mis on Red Bull Wololo?

Red Bull Wololo on Age of Empiresi esportturniir, mis sai alguse 2020. aastal.

Mis on turniiri formaat?

Red Bull Wololo on 1v1 turniir, mis toimub mitme alagrupimänguna, millele järgnevad veerandfinaalid, poolfinaalid ja finaalid.

Kuidas pääsen Red Bull Wololosse?

Mängijad saavad osaleda kas kutsega või osaledes avatud kvalifikatsiooniüritustel ja võites neid.

Kuidas saan panustada Red Bull Wololole?

Valige lihtsalt e-spordioperaator, avage konto, rahastage oma kontot, uurige saadaolevaid mängijaid ja mänge ning tehke oma panus.

Kui vana ma pean olema, et spordile panustada?

Pange tähele, et kuigi paljud e-spordifännid on alla 18-aastased, võite e-spordile seaduslikult panuseid teha ainult siis, kui olete 18-aastane või vanem või olete teie riigis täisealine.