Uudised

November 6, 2023

LoL Worlds Pick'em 2023: kristallpallide ennustused, Pick'emi vorming, edetabel ja auhinnad

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

LoL Worlds Pick'em on tagasi 2023. aastal ja see on uusima Worldsi vormingu tõttu pöördega. Selles artiklis käsitleme kõike alates Crystal Balli ennustustest kuni turniiri auhindadeni.

LoL Worlds Pick'em 2023: kristallpallide ennustused, Pick'emi vorming, edetabel ja auhinnad

Kristallkuuli ennustused

Riot Games toob tagasi Crystal Ball for Worlds 2023. See funktsioon võimaldab teil ennustada turniiri tulevikku ning teenida lisapunkte ja auhindu. Kristallkuul on jagatud kolmeks osaks:

  1. Tegutse kohe: alates 4. oktoobrist saate teha ennustusi 20 maailmaga seotud küsimuse kohta. Kristallkuul lukustub 10. oktoobril kell 9.15 CEST, seega tehke oma valikud kindlasti enne seda.
  2. Pange oma saatus kinni: lukustage oma valikud enne akna sulgemist. The Coinile lootmine ei päästa kasutamata Crystal Balli võimalusi.
  3. Reap The Rewards: pärast 19. novembril toimuvat maailmafinaali saate vaadata, kuidas olete saavutanud skoori ja teenida auhindu, mis põhinevad teie esinemisel kristallkullis.

Valige vorming

Pick'em for Worlds 2023 toimub kolmes etapis: Play-In, Swiss ja Knockout. Igal etapil on oma ennustuste komplekt ja punktisüsteem.

Play-In Stage

Play-In Stage algab 10. oktoobril ja seal osaleb kaheksa meeskonda, mis on jagatud kahte gruppi. Iga grupi kaks paremat pääsevad edasi Šveitsi etapile. Play-In ennustuste jaoks peate ära arvama, millised kaks meeskonda pääsevad järgmisse etappi.

Šveitsi etapp

Šveitsi etapp toimub 19. oktoobrist 29. oktoobrini ning sinna kuuluvad kaks Play-In Stage võitnud meeskonda ja veel 14 meeskonda. Sellel etapil tuleb ennustada, millised kaheksa meeskonda pääsevad väljalangemisetappi. Täiendavaid punkte saate teenida ka siis, kui valite õigesti meeskonna, kes läheb 3:0.

Väljalangemise etapp

Kui Šveitsi etapp on lõppenud ja kaheksa paremat meeskonda on selgunud, saate teha ennustusi väljalangemisetapi matšide kohta. Iga veerandfinaali õige valik annab 10 punkti, samas kui poolfinaalis õiged valikud teenivad igaüks 15 punkti. Maailmafinaali võitja valimine annab teile tohutult 20 punkti.

Worlds Pick'emi edetabel

Kui olete oma Pick'emi ennustustes piisavalt hea, võite olla ülemaailmse edetabeli 100 parima mängija hulgas. Samuti saate luua oma edetabeli ja mängida oma sõpradega Pick'emi. Edetabel võimaldab teil jälgida oma edusamme ja näha, kui palju potentsiaalseid täiuslikke valikuid on alles.

Turniiri auhinnad

Võrreldes eelmiste aastatega on 2023. aasta Pick'emil suurem valik auhindu nii osalemise kui ka tulemuslikkuse eest. Mängijad saavad kvalifitseeruda auhindadele, mis põhinevad kahes eraldi kategoorias: Pick'em (traditsiooniline) ja kristallpall. Preemiad ei ole kumulatiivsed ja need antakse igas vastavas kategoorias saavutatud kõrgeima taseme alusel.

Osalemispreemiate hulka kuuluvad emotsioonid ja Worlds 2023 kapslid. Jõudluspõhised tasemepreemiad ulatuvad sündmuste žetoonidest ja kapslitest kuni meisternahade ja emotsioonideni.

Järeldus

LoL Worlds Pick'em 2023 on põnev võimalus testida oma ennustamisvõimet ja teenida auhindu. Tehke oma ennustused kristallpallis, osalege Pick'emi etappidel ja püüdke edetabeli tippu. Edu!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised