Kõik Natus Vincere kihlveo kohta

Natus Vincere on 2009. aastal asutatud multi-hasartmängude organisatsioon, mille peakontor asub Ukrainas Kiievis. Arenedes kogus esport kiiresti populaarsust ja palju tulusaid võistlusi oli tõusuteel. Selle täisversioon võeti vastu pärast seda, kui nende fännid valisid selle spetsiaalselt sobiva asendaja leidmiseks korraldatud üritusel.

Nime lõplik vorm saadi pärast organisatsiooni korraldatud fännide võistlust meeskonna nime otsimiseks. Natus Vincere tähendab ladina keeles "võitma sündinud", mis oli meeskonna lõppeesmärk saada üheks parimaks spordimeeskonnaks selles valdkonnas.

Kõik Natus Vincere kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Kui espordimaailm pöörab pilgu Counter-Strike 2 (CS2) 2024. aasta hooaja draama poole, on edetabelis pidevalt särama löönud mõned nimed. Mängijad nagu donk, ZywOo ja m0NESY on publikut köitnud oma lõualuu hüppavate esitustega. Ometi pesitseb nende tõusvate tähtede seas Põhja-Ameerika veteran, kelle kogemused ja oskused pole mitte ainult ühtinud, vaid ka paljudes aspektides ületanud oma eakaaslasi. See mängija pole keegi muu kui Complexity EliGE.