Kõik Giants Gaming kihlveo kohta

Giants Gaming asutati 2008. aastal Hispaanias Málagas. Meeskond on ametlikult tuntud kui Vodafone Giants. Rahvasuus tuntakse seda aga hiiglastena. Giants on professionaalne e-spordi ettevõte, mis asub Hispaanias. Meeskonnal on divisjonid, mis osalevad League of Legends ja muudes mängudes. League of Legends (LoL) meeskond osaleb Euroopa League of Legends meistrivõistluste sarjas.

Varem oli organisatsioon Rainbow Six Siege'is välja pannud kaks eSpordi meeskonda, kus nad saavutasid tohutu populaarsuse. Kagu-Aasia profiliigas võistles üks Singapuri meeskondadest. Teine Hispaaniast osales Hispaania kodakondsuses.

Kõik Giants Gaming kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Giantsi mängustuudio

Selles on konkurentsi, meelelahutust ja palju sisu e-spordi tippmeeskond. Rajatistes on nende salvestusstuudio GGM Studios, kus asuvad sisuosakonna audiovisuaalsed teadmised.

Sellest kohast toodetakse ja edastatakse mitmeid Giantsi ökosüsteemi populaarsemaid saateid. E-spordi tuntuimad nimed liiguvad läbi selle paljude komplektide, võimaldades Giants Gamingul luua piiramatult sisu, mis on seotud klubi igapäevaste tegevustega.

Giants on midagi enamat kui lihtsalt professionaalsed sportlased; neil on üks populaarsemaid e-spordi meeskondi selles valdkonnas. Ettevõtte erinevad osakonnad on koondatud ainulaadsesse, läbipaistvasse ja avatud õhkkonda, mille eesmärk on luua pidev sünergia.

Klubi kontorid ei ole mitte ainult hästi läbimõeldud, et pakkuda ettevõtte töötajatele kõiki vajalikke mugavusi, vaid seal saab jätkata ka uute liikmete värbamist.

Giants Gamingu mängijad

League of Legendsi nimekirjas on viis mängijat. Liikmete hulgas on Nubar Sarafian alias MAXLORE (Ühendkuningriigist), Antonio' TH3ANTONIO Espinosa (hispaania keel) ja Paul Lardin alias STEND (prantsuse keel). Nimekirjas on ka kaks treenerit, Jose Miguel Pinto, alias FEARLESS (portugallane) ja Alejandro Fernandez-Valdes, teise nimega JANDRO (hispaania).

Valorandi nimekirjas on neli inimest. Need on Adam "Jesse" Tvrtnek (Tšehhi keel) ja Batuhan Malgaç alias "Russia" (türgi keel). Ülejäänud kaks mängijat, Adolfo Gallego Hermida alias FIT1NHO ja Fabian 'QUICK' Pereira Gomez, on hispaanlased.

Võitlusmängude nimekiri on täielikult hispaania keel. Joan Namay Millones ehk Shanks on Giants Gamingu professionaalne Dragonballzi mängija. VEGAPATCH, ametlikult tuntud kui Alfonso Martinez Pozo, on professionaalne Street Fighteri mängija Giantsis koos Javier Sanabria Gruesoga, alias SH4RIN. José Mara Maté Moreno, alias CAIPER, on Gianti professionaalne Tekkeni mängija.

Pokemonis esindab Miguel Marti de la Torre, alias Sekiam, Giants Gamingut.

Giants Gamingu tugevaimad mängud

  • Valorant: Giants Gaming liitus Valorantne 2020. aasta juunis koos vabaagentide meeskonna SuperStars, Yurii, donQ ja Fit1nho tuumaga ning hiljem lisati nimekirja täiendamiseks StarWraith ja HITBOX. Varsti pärast seda siirdus Hitbox treeneritööle ja tema asemele tuli Jonba. Nad tooksid pärast mõnda korralikku esinemist kohalikel võistlustel asetäitjaks viienda ja viimase SuperStarsi liikme eXerZi. Selle koosseisuga saavutasid nad Euroopas korralikud tulemused, kuid nende tõeline edu saavutas Hispaania areenil, kus nad jõudsid mitme LVP Genesis Cupi finaali ning saavutasid kõrged kohad NGL Openil ja GameGune 22-l.
  • Legendide liiga: The legendide liiga osa ettevõttest asutati 2012. aasta juulis. Neil oli muljetavaldav turniiril esinemine, sealhulgas kolmandad kohad DreamHack Valencia 2012 ja The Siege võistlustel.
  • Apexi legendid: Enne esimest MM-i sellel distsipliinil hiiglased Apexi legendid koosseis avaldati 2019. aasta augustis. Giants Gamingu meeskond võistleb regulaarselt rahvusvaheliste turniiride finaalturniiridel ning on esimene ja ainus Euroopa meeskond, kes on võitnud kolm ALGS Euroopa kvalifikatsiooni.

Miks on Giants Gaming populaarne?

Giants Gaming meeskond pakub panustamiseks laias valikus mänge. Seetõttu pakuvad parimad e-spordi kihlveosaidid erinevaid koefitsiente. Gianti nimekirja võime konkureerida professionaalsetel tipptasemetel on olnud nende edu jaoks ülioluline.

Hispaania meeskond esindab laia valikut varasemate staaride saavutusi. Need ajaloolised pärandid ja tähendusrikkad suhted on aidanud värbada tipptalente Gianti nimekirjadesse. Need tegurid on aidanud kaasa ka meeskonna kasvule, muutes selle üheks populaarseimaks e-spordi ennustusvõimaluseks.

Giants Gaming on teinud koostööd mitme rahvusvahelise kaubamärgiga, et aidata neil oma meeskonda laiendada. Nike, KITKAT, NESQUIK, Chupa Chups ja Burger King on Giants Gaming meeskonna ülemaailmsed partnerid. eSpordi meeskonna ametlikud partnerid on Maggi Fusian, Diesel Only the Brave ja Hot Wheels. Drift on muuhulgas üks Gianti litsentsitud mängude pakkujatest, kes aitab brändi juhtida.

Miks on Giants Gaming populaarne panustada?

Giants Gamingul on olnud palju edu, eriti Dota 2-s. Meeskond on Euroopas tuntud ja tal on tugev jälgijaskond. Nende keskendumine end ülemaailmse kaubamärgina kehtestamisele on aidanud neil saavutada veelgi suuremat veojõudu.

Enne mis tahes online-kihlvedude alustamist peaksid mängijad tegema oma kodutöö. Kuigi ükski meeskond ei taga edu, saavad mängijad seda ära kasutada Internetis eSpordi kihlvedude näpunäiteid igal juhul. Üksikisikud saavad neid kasutada teatud mängudega tutvumiseks.

Giants Gamingu auhinnad ja tulemused

Valorantne

Valorant on üks parimaid e-spordi meeskondi. Meeskond on aastate jooksul võitnud. 2021. aastal võitis Giants LVP-Rising Series # 3, kuid saavutas hiljem Red Bull Home Ground # 2 kolmanda koha. Meeskond oli ka VCT 2021: Europe Stage 3 Challengers 2 teiseks, võites $11 000.

2020. aastal võitis meeskond Valorant meistrite sari Invitational # 1, Guardianes GG Series # 2 ja LVP-Genesis Cup Vision. See tuli kolmel korral teiseks, sealhulgas LVP – Genesis Cup Viento. Ülejäänud kaks korda olid LVP-Gemini Cup Fuego ja GameGune 22.

League of Legends (LoL)

Meeskonnal on mõned märkimisväärsed võidud, sealhulgas Pürenee karikavõistlus 2021. aastal. Samuti võideti SuperLiga 21. hooaeg ja 2020. aasta Pürenee karikavõistlus. Peale selle on meeskonnal olnud erinevaid tulemusi. Teisele kohale tulid nad kolmel korral; Iberian Cup 2019, European Masters Summer 2019 ja Iberian Cup 2018. Seni on meeskond erinevatelt turniiridelt võitnud üle 85 000 dollari.

Meeskond on võitnud ka mitmeid auhindu. Superliga Orange'i 18. hooajal tunnistati Attila kõige väärtuslikumaks mängijaks, samal ajal kui NightT võitis 2016. aasta EU LCS-i suve hooaja Rookie of the Spliti tiitli. NightT nimetati ka EU LCS Summer 2016 All-Pro Teami. SMittyJ pälvis EU LCS 2016. aasta suvel 3. All-Pro meeskonna.

Counter-Strike: globaalne rünnak

16. märtsil 2020 lahkus Gro oma organisatsiooni ametikohalt, et keskenduda treeneritööle. Kuid sama aasta aprillis omandas Giants Gamingu nimekirja Pilv9. Aastate jooksul on meeskond erinevatelt võistlustelt võitnud üle 3 000 000 dollari auhinnaraha. Üks silmapaistvamaid tulemusi oli PGL Major Kraków 2017, kus nad lõpetasid esimesena ja said pool miljonit dollarit auhinnaraha.

Meeskond on edukas auhindade ja võidetud kohtade poolest. See saavutas esimesena Funspark ULTI 2021 ja V4 Future Sports Festival – Budapest 2021, kus võitis vastavalt 150 000 ja 169 000 dollarit. Vaatamata sellele, et meeskond saavutas Blast Premier: World Final 202 teise koha, sai meeskond 250 000 dollarit auhinnaraha. Nad lõpetasid kolmandana kl PGL major Stockholmis 2021. aastal, kuid suutis võita 140 000 dollari suuruse auhinna. Giants Gaming võitis Intel Extreme Masters XV – maailmameistrivõistlused ilmatu 400 000-dollarise auhinnarahaga.

Giants Gamingu parimad ja populaarseimad mängijad

  • MAXLORE: Nubar Sarafian on League of Legendsi mängija, kes naaseb oma kodulinna pärast head hooaega Superligas Movistar Ridersiga 2021. aastal. Kui ta 2017. aastal Misfitsis mängis, sai temast ülemaailmne sensatsioon ja ta jätkab aastast aastasse oma kõrge taseme demonstreerimist. .
  • JESSE: Adam Tvrtnek on suurepärane professionaalne League of Legendsi mängija. Oma kaheaastase kogemuse jooksul on Jessel võitnud meeskondadega, kus ta on mänginud, võitnud viie astme B- ja C-võistlusi. Ta on viimased kuud veetnud UCAM-is, kus on võitnud kõik turniirid, millega on liitunud.
  • VENEMAA: Batuhan Malgaç on professionaalne Valorant mängija, kes esindab kuulsat eSpordi meeskonda Giants Gaming. Türgi mängija domineeris Hispaanias peetud võistlustel pärast seda, kui oli oma kodumaal silma paistnud.
  • Varred: Joan Namays Millones on Giantsi professionaalne Dragonball Z mängija. Ta on vaieldamatult parim. Ta on ainus Hispaania kandidaat, kes on meelitanud kõik teised Hispaania mängukogukonnad tunnistama tema vägitegusid maailma suurimal võitlusmänguvõistlusel EVO. Ta saavutas EVO-s neljanda koha, purustades kõik varasemad rekordid.

Kus ja kuidas Giants Gamingule panustada?

Üks uusimaid populaarseid panustamisaktsioone on e-spordiennustus. Igakuiselt mängitakse Giants Gaminguga mitmeid matše. The parimad e-spordi kihlvedude saidid anda koefitsiente võistlusmängu igale tahule. Giants Gaming meeskondadele panustamine võib tunduda erinev tavalistest spordiennustustest, kuid kui mängijad sellega harjuvad, märkavad nad, et see ei erine klassikalistele matšidele panustamisest.

Mängijad teevad e-spordi panuse ja võidavad. See on nagu tavapanuse tegemine ja võitmine. Mängijad peavad valima oma lemmik e-spordi kihlvedude turu ja kontrollima e-spordi koefitsiente, et veenduda, et see sobib neile ideaalselt. Kogukond, otseülekanne, statistika, sotsiaalmeedia ja palju muud parimatelt e-spordi kihlveokontoritelt muudavad e-spordile panustamise nii lõbusaks kogemuseks.

Milline on selle meeskonna jaoks parim panustamisstrateegia?

Juurdepääsetavate e-spordi panuste kvaliteet ja hulk on spordiennustuste lõikes oluliselt erinev. Mängu panustamine ehk mängu või mõne olulisema sündmuse tulemusele panustamine on praegu kõige populaarsem liik. Kuid mõned valdkonna parimad e-spordi kihlvedude veebisaidid, sealhulgas 1xBet, Pixel.bet, Betwinner, katsetavad "otse" või "in-play" kihlveoga, mis hõlmab panuste tegemist mängu ajal toimuvatele sündmustele.

Mängusiseste turgude seadistamine ja hooldamine on keeruline traditsioonilised spordialad. Seega kulub palju aega, enne kui paljudes kihlveokontorites on laia valiku e-spordiürituste jaoks häid reaalajas panustamise valikuid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask