Kõik NewBee kihlveo kohta

NewBee on parim e-spordimeeskond, mille peakorter asub Hiinas. Meeskond võitis 2014. aasta rahvusvahelise võistluse ja saavutas 2017. aasta rahvusvahelise võistluse teise koha. NewBee'l olid divisjonid Dota 2 ja League of Legends. Samuti oli meeskonnal StarCraft 2, Warcraft 3 ja Hearthstone divisjonid. NewBee viis pärast 2014. aasta The Internationali võitu koju 5 miljonit dollarit auhinnaraha. Võiduga jõudis nad Guinnessi rekordite raamatusse tolleaegse espordivõistluse suurima auhinnafondi nimel.

Kahjuks said NewBee ja selle mängijad 2021. aasta jaanuaris mängude kokkuleppimise tõttu alalise võistluskeelu kõigil Valve üritustel. Keeld hõlmab ka League of Legendsi (LoL) ja Hearthstone'i meeskondi ja mängijaid.

Kõik NewBee kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

NewBee mängijad

Dota 2 meeskonnas on NewBee'd erinevatel turniiridel esindanud mitmed mängijad. Mängijate hulgas olid Xu 'Moogy' Han, Yin Rui alias Aq ja Wen' Wizard' Lipeng. Yan' Waixi' Chao, Zeng Hongda alias Faith ja Lai 'Fonte' Xingyu esindasid NewBee'd erinevatel Dota 2 võistlustel 2020. aastal.

2014. aasta rahvusvahelise meeskonna mängijad olid Zhang' xiao8' Ning, Zhang 'Mu' Pan, Chen' Hao' Zhihao ja Wang Jiao alias Banana. Ülejäänud meeskonnaliikmed olid Wang' SanSheng' Zhaohui ja Gong Jian, alias ZSMJ. Kõik liikmed olid hiinlased.

LoL

The legendide liiga meeskonnas on aastate jooksul olnud mitu mängijat. Need on peamiselt Hiina, sealhulgas; Fang Qi-Fan alias Skye, Bao' V' Bo, Hong Hao alias HanXuan ja Zhu Yong-Quan alias Quan. Teised mängijad on Lei' Corn' Wen, Zhang Hong-Wei alias Mor, Li' Dream6' Xiang ja Lin Wei-Xiang alias Lwx.

Teised tippmängijad, kes meeskonda esindasid, olid Liu Qing-Song, alias Crisp, Yu 'Happy' Rui, ja Li Wei-Jun, alias Vasili paljude teiste Hiina mängijate hulgas, kes lahkusid pärast nimekirja laialiminekut.

Hearthstone

Divisjonis on NewBee'd esindanud vähem mängijaid kui League of Legends'is. Mängijate hulgas on ka Wu 'Wayne' Wei Han 'Prince' Xiao ja Feng Jianbin, alias Hulk. Teised on Shen Yang, alias God Slayer, Zhang' lovelychook' Bohan ja Luo Siyuam, alias Kismet, kes esindavad ka NewBee'd Hearthstone võistlused. Ülejäänud liikmed olid Hu' NaiGoD' Chao, Jiang Xu alias Bubble, Song Ming alias LonelyGod ja Sung' Richard Knight' Bing. Kõik nimekirjas olnud mängijad olid hiinlased.

StarCraft 2

The StarCraft II nimekiri oli väike, ainult viie mängijaga. Liikmete hulgas olid ka Baek Dong Jun alias Dear (lõunakorealane) ja Sasha' Scarlett' Hostyn (kanadalane). Ülejäänud liikmed olid hiinlased; Wang Yu lun alias Shana, Li' TIME' Peinan ja Hu' Top' Tao. Meeskond saadeti laiali MÄRTSIS 2020.

Warcraft

The Warcraft nimekiri loodi 2018. aastal, kuid läks hiljem laiali 2020. aasta aprillis. Meeskonna liikmed olid Guo' eer0' Zixiang (hiinlane), Jo Ju Yeon alias LawLiet ja Park 'Lyn' Joon, mõlemad lõunakorealased.

NewBee tugevaimad mängud

Dota 2

NewBee tõusis rambivalgusesse 2014. aasta alguses. See juhtus Hiina ümberkujundamise ajal enne mängu algust Rahvusvahelineneljas turniir. Seejärel kandis meeskond nime "Unistuste meeskond 2". Kuulujutud uue mänguriietuse kohta kutsusid esile kapteni xiao8 postitus QQ-s, kus ta ütles: "Uus algus 2014. aastal pärast kolme aastat LGD-s, forever Dream 5."

Vaid mõne nädala pärast teatas meeskond, et osaleb Sina Cupi kolmandal hooajal. Nimekiri, mis oli väljakuulutamise ajal veel salajane, paljastas hiljem Xiao kõrval teiste liikmetena Mu, ChuaN, Hao ja Faithi. Viimased neli olid endised Invictus Gamingu ja TongFu liikmed.
legendide liiga

Meeskond võitis kuus korda ja kaotas kümnel korral, saavutades 2017. aasta LPL-i kevadhooaja grupis 4. koha. Nad saavutasid siiski playoffi, kus nad said 3:1 võidu Invictus Gamingu vastu. Seejärel alistas EDward Gaming neid veerandajal 3:0.

Demancia karikavõistlustel (2017) saavutasid nad pärast 1:2 langemist Young Gloryle kurva 13. koha. Suvel asi eriti ei paranenud, kui saadi üheksa võitu ja kaotati seitse, saades grupifaasis kolmanda koha. Playoffi 3:0 võidu Snake esportsi üle rikkus taas veerandajal saadud 0:3 kaotus Team WE-le.

Miks on NewBee populaarne?

Enne keelustamist oli NewBee üks edukamaid ja populaarsemaid e-spordimeeskondi Dota 2. Organisatsioon saavutas esimese positsiooni sarjas The International 4 ja teise koha The International 7 arvestuses. International ehk TI on Dota 2 konkurentsiskeene tipp.

NewBee tõusis esile tänu oma Dota 2 riietusele. Tippkohad mitmel üritusel, kus nad alistasid tuntud vastased, on suurendanud nende tuntust. Fännid vaatasid NewBee püüdlust võita 2014. aasta rahvusvahelisel võistlusel, mis on üks põnevaimad turniirid. See oli siis, kui nad tõusid esile, tõestades, et nad on selle hooaja parim tume hobune, alistades Vici Gaming.

Turniiri põhiturniiril võistles 16 meeskonda, kellest 11 said otsekutse. Ülejäänud neli pidid samal ajal kvalifitseeruma eraldi piirkondlike kvalifikatsiooniturniiride kaudu, kusjuures kvalifikatsiooni edasipääsejatel oli võimalus mängida põhiturniiri lõpppositsioonile. NewBee oli üks neist parimad spordimeeskonnad otsekutseid saada ja nende auhinnaraha lõi uue rekordi. See moodustas meeskonna ülemaailmse Dota 2 meeskonnana.

NewBee auhinnad ja tulemused

Dota 2

Dota 2 on endiselt üks kuulsamaid espordimeeskondi kogu maailmas. Meeskond võitis erinevatelt võistlustelt, kus nad osalesid, üle 13 miljoni dollari. Rahvusvahelised 2014. ja 2017. aasta väljaanded olid kõige tähelepanuväärsemad tulemused. Meeskond võitis 2014. aasta väljaanded, teenides rekordilised 5 025 029 dollarit.

NewBee saavutas teise koha pärast kaotamist Team Liquidile, kuid sai rekordilise 3 950 067 dollari suuruse auhinnaraha. Samuti teenis meeskond The International 2019 auhinnaraha $686 602, vaatamata 11. kohale.

NewBee on võitnud mitmel turniiril, sealhulgas ESL One Genting 2018, kus nad teenisid 160 000 dollarit. Samuti said nad Perfect World Mastersi ja Galaxy Battlesi võitmise eest vastavalt 150 000 ja 69 000 dollarit. NewBee võitis Dota 2 Professional League 2. hooaja – Top ja Nanyang Dota 2 Championships 2. hooaja, kus nad teenisid vastavalt 238 000 ja 100 610 dollarit.

Meeskond võitis World Cyber Arena 2014 ja teenis 326 257 dollarit. Hiljem saavutas NewBee 2016. aasta Manila Majoril kolmanda koha, kuid sai 315 000 dollarit auhinnaraha.

legendide liiga

Legendiliiga divisjon pole nii edukas kui Dota 2 meeskond, kuid sellel on olnud korralikud tulemused. NewBee saavutas LPL 2017 suve playoffidel kuuenda koha ja teenis 30 400 dollarit. Meeskond teenis LPL 2017 kevadistes playoffides kuuenda koha eest 29 000 dollarit.

StarCraft II ja Warcraft

Nendel võistlustel meeskonnal erilist äriedu ei olnud. StarCraft II-s võitis NewBee NeXT 2019 kevade, kuid saavutas NeXT 2019 sügisel teise koha. NewBee saavutas China Team Championship 2019 hooaja 2. hooajal kaheksanda ja The China Team Championship 2019 1. hooaja neljanda koha.

NewBee võitis Penguin Sky Cupi ja saavutas Super WGL 2019 (Team) Warcrafti võistlustel kolmanda koha. Mõlemal oli ka väike äriline edu.

NewBee parimad ja populaarseimad mängijad

Chen Zhihao

Hao, Hiina mänguringkondades sageli tuntud kui kindral Hao, on üks stseeni entusiastlikumaid mängijaid. Hao on kogenud LAN-võistlusi, olles osalenud selliste spordimeeskondade jaoks nagu NewBee, TongFu, Nirvana.cn, Pandarea, TyLoo, Invictus Gaming ja Vici Gaming. Tema entusiasm matšide ajal on legendaarne. Tal on kangemängijana kange soov tappa, millest annavad tunnistust tema arvukad sukeldumised tapmiste nimel.

Tema ohtlikud käigud iseloomustavad tema isiksust ning tema agressioonist tulenevad lõhestavad hüved või tagasilöögid võivad meeskonnale, milles ta osaleb, kasu või kahju tuua. Hao on võistelnud kõigis The Internationali väljaannetes, olles 2011. aastal TyLooga 9.–12., 2012. aastal 7.–8. (TongFu), 2013. aastal 4. (TongFu), 2014. aastal NewBee'ga 1. ja 2015. aastal 4. (Vici Gaming). ja 2016. aastal 4. (NewBee).

Mu

Zhang Pan on professionaalne Dota 2 mängija Hiinast. Mu võistles Tongfuga 2012. ja 2013. aasta rahvusvahelistel võistlustel, saavutades kaheksa parema ja nelja parema hulgas. Ta sõlmis lepingu NewBee'ga 2014. aasta alguses, saavutas The International 2014 ja oli The International 2015 ja The International 2016 meeskonnaliige. 14. septembril 2016 teatas ta oma lahkumisest.

Xiao8

Seejärel teatati, et Zhang Ning on "Hiina unistuste meeskonna" liige. Hiljem selgus, et NewBee ostis ta koos Haoga umbes 100 000 USA dollari eest, ühinedes KingJ ZSMJ ja Muga. Xiao8 alustaks tugimängijana, kuni Banana ja Sansheng asendasid ZSMJ ja KingJ, andes offlaini Xiao8-le. Vaatamata sellele, et see meeskond on alagrupifaasis peaaegu alistanud, võidab see meeskond 2014. aasta Internationali. Xiao8 teatas, et loobub 29. juulil Weibo profimängust.

Kus ja kuidas NewBee peale panustada

Pakkumises on mitu kihlveokontorit espordi kihlvedude koefitsiendid. Kihlveoealised mängijad võivad sellistele mängudele panustada, kui esport-hasartmängud on nende riigis seaduslikud. Mängurid valivad panustamisel skinnide (mängude virtuaalsed esemed) ja pärisraha vahel. Nahahasartmängud on nüüd tunduvalt populaarsemad kui sularahaennustused. Mänguskingad on skin kihlvedude kõige populaarsem valuuta, mis moodustab üle poole kogu panustamistegevusest.

GGBet, 1Xbet ja Betway on mõned elitaarsed espordikihlvedude saidid, mis pakuvad kõige konkurentsivõimelisemaid NewBee spordiennustusi. Turgudel on Dota 2 ja League of Legends, samuti muud spordikampaaniad. GGBet pakub jätkuvalt kõige konkurentsivõimelisemaid spordiennustusturge.

NewBee'le panustamise strateegiad

Üks neist parim strateegia on panustamine mis tahes NewBee võistluse võitja kohta parimad spordiennustuse saidid. Õige skoori ja händikäpi panustamine mängu võitja turul on elujõulised valikud. Kasutajad saavad panustada ka sellele, mitu kaarti NewBee seerias võidab ja mitu vooru nad kaardi händikäpi korral võidavad. Isegi kui need on pisut keerulised, on saadaval ka mängu viigi-, lisaaja- ja alla/üle ennustused mängitud kaardivoorude kohta.

Mängijad peavad oma panustamisstrateegiate suunamiseks alati uurima meeskonna varasemaid sooritusi, uudiseid ja üldisi valdkonna suundumusi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask