Uudised

September 22, 2022

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

NewBee on Hiina e-spordi organisatsioon. Mingil hetkel on NewBee olnud ülemaailmses Dota2 edetabelis top-4 meeskond ja Hiinas teisel kohal. Nende edu pani Dota 2 kogukonna nimetama NewBee'd unistuste meeskonnaks. Zhang "Xiao8" Ning moodustas meeskonna, samal ajal kui Hiina miljardär Wang "Niuwa" Yue oli meeskonna sponsor.

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Vaatamata sellele, et NewBee on üks parimaid Dota2 e-spordi meeskondi, on NewBee areenil suhteliselt uus ja oli Rahvusvaheline 2014 meister. Intrigeerivalt suutis NewBee võistluse võita, olles samas lähedal grupifaasist väljalangemisele.

Team NewBee on Valve'i sündmustel jäädavalt keelatud

Kaheksa kuu pärast keelas Valve Corporation NewBee lõplikult tiku parandamise. Püsiv piirang kehtis 1. jaanuarist 2021. NewBee rivistuse viis liiget said lisaks organisatsioonile ka eluaegsed keelud.

Dota 2 turustaja Perfect World teatas, et NewBee ja selle viis mängijat ei tohi osaleda Valve või Perfect Worldiga seotud võistlustel. Need mängijad olid Xu "Moogy" Han, Yin "AQ" Rui, Wen "Wizard" Lipeng, Yan "Waixi" Chao ja Zeng "Faith" Hongda.

Kas NewBee oli populaarne enne seda keeldu?

Enne võistluskeeldu kuulus NewBee kõige populaarsemate ja edukamate võistkondade seas Dota 2. Rühm saavutas The International 7 arvestuses teise koha ja The International 4 esimese koha. Rahvusvahelist ehk TI-d peetakse Dota 2 võistluse tipuks.

NewBee polnud mitte ainult üks Hiina Dota 2 parimaid meeskondi ja üks maailma parimaid meeskondi. Ettevõte saavutas 2017. aastal teise koha ja TI võistlusel 2014. aastal esimese koha. Üldises auhinnarahas oli NewBee enimteeniva spordimeeskonna kuues.

2014. aasta Dota 2 International võitis Hiina spordiorganisatsioon NewBee. Meeskonda süüdistati aga 2020. aasta mais mängude kokkuleppimises. See juhtum leidis aset veebruaris 2020 mängus Avengerlsi vastu Starladder ImbaTV liigas, mis on Valve Dota Pro ringrajal väike konkurents.

Team NewBee hiljutised võistlused ja tulemused

Alates Dota2 meeskonna loomisest 2014-02-13 on nad saavutanud suurepärast edu. Meeskond on saanud erinevatelt turniiridelt auhinnaraha üle kolmeteistkümne miljoni dollari. NewBee sai tuntuks pärast The Internationali 2014 võitu.

Võistlus toimus Washingtonis Seattle'is. See oli selle sündmuse ajal neljandas iteratsioonis, mis toimus Seattle'is kolmandat aastat järjest. NewBee alistas finaalis Vici Gamingu ja teenis 5 025 029 dollarit auhinnaraha.

NewBee saavutas au ka 2017. aasta rahvusvahelisel võistlusel. See sündmus tähistas The Internationali kuuendat kordamist ja 2017. aasta kampaania kolmandat peamist korda. Seattle oli turniiri korraldajalinn kuuendat aastat järjest.

Neljandat korda järjest peeti põhiturniir Seattle Centeri KeyArenal, mitmeotstarbelisel areenil, kus on üle 17 000 pealtvaataja. Pärast kaotust Team Liquidile meistrivõistluste matšis sai NewBee teise koha auhinna $3 950 067.

Kuidas panustada Team NewBee peale

Dota 2 korraldab aastaringselt regulaarseid võistlusi, millest suurim on The International. Kogu Dota 2 kogukond pöörab tähelepanu sellele, kui Dota Pro Circuit korraldab üritusi. Bookies pakuvad nende sündmuste jaoks suurepäraseid panustamisvõimalusi ja katavad need. Mõnikord võivad mängijad avastada soodsaid koefitsiente muudel eraldiseisvatel Dota sündmustel.

Kui esport-kihlveod on lubatud riigis, kus panustaja elab, võib ta sellistel mängudel mängida. Arvukad espordi kihlvedusid pakuvad koefitsiente erinevatele NewBee sündmustele. Panuste tegemisel saavad mängurid valida, kas kasutada skine (mängudes virtuaalseid objekte) või raha. Tänapäeval on nahahasartmängud palju tavalisemad kui rahalised kihlveod.

Üle poole kogu kihlveotegevusest skin kihlveofirmades tehakse mängu skinne, mis on kõige sagedamini kasutatav raha. Mõned parimad spordiennustussaidid pakuvad NewBee kõige agressiivsemaid koefitsiente. Dota 2 ja League of Legends on nende hulgas esport mängud turgudel edendada.

Panused mängude tulemusele

Dota 2 võrgupanustamise kõige otsesem vorm on mängu tulemusel, kuigi see pole alati kõige põnevam. Konkreetsetele mängutulemustele ja sündmustele panustamine võib olla põnevam ja suurendada koefitsiente. Mängijad saavad valida, milline meeskond Esportsi kihlveo mängu võidab, mis on kõige otsesem.

Dota 2 mänge mängitakse sageli Bo1, Bo3 või Bo5 formaadis, kus võitja selgub maksimaalselt 1, 3 või 5 mängu, kaardi või vooru järel (välja arvatud suurfinaalid) (vastab tennise settidele ). Mõne võistluse planeerijad valivad Bo2 matšipõhise süsteemi. Need mängud võivad lõppeda ka viigiga. Peaaegu iga Interneti-spordi kihlvedude sait võimaldab üksikisikutel neid Dota 2 panuseid teha. Mõned võivad siiski pakkuda mängijatele kõrgemaid esporti koefitsiente.

Muud strateegiad Team NewBee peale panustamiseks

Mis tahes NewBee võistluse võitjale panustamine parimatel spordiennustussaitidel on üks vastuvõetavamaid taktikaid. Mängu võitja turul on panustamisvõimalusi, näiteks õige skoor ja händikäp. Lisaks saavad panustajad panustada sellele, mitu vooru võidab meeskond kaardi händikäpis ja mitu kaarti võidab NewBee sarjas.

Vaatamata nende keerukusele pakutakse ka mängu viigi, lisaaja ja alla/üle panuseid mängitud kaardivoorude koguarvule. Mängijad peaksid pidevalt uurima uudiseid, spordiennustuste näpunäiteid, üldisi valdkonna suundumusi ja meeskonna ajaloolisi esitusi, et teavitada oma panustamismeetodeid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised