FIFAe World Cup

January 26, 2023

FIFAe kihlveojuhend, mis valmistab teid ette 2023. aasta FIFAe finaaliks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Küsimus "Kas ma saan panustada FIFA eSpordile?" küsivad jalgpallisõbrad üle maailma. Maailma ühe populaarseima e-spordina tõstatab FIFA loomulikult sellist küsimust. Iga päev mängivad miljonid fännid FIFA-d võrgus üksteise vastu. Paljudest inimestest on saanud FIFA eSportsi tipptasemel professionaalid ja nad võistlevad suurematel meistrivõistlustel ja turniiridel mängu kõrgeimal tasemel.

FIFAe kihlveojuhend, mis valmistab teid ette 2023. aasta FIFAe finaaliks

Meie põhjaliku juhendi abil saate teada FIFA kihlveo läbi ja lõhki ning seda, kuidas oma panuseid teha. Lugege meie nõuandeid ja tundke end selleks palju rohkem valmis asetage panused parimatesse spordiennustustesse.

Kuidas alustada FIFA e-spordiennustust

FIFA e-spordiennustus on nähtus, mis on olnud juba mõnda aega. Mängijad ja nende järgijad on pikka aega panustanud oma liigade ja turniiride tulemuste peale. Viimastel aastatel on mängijad aga viinud vaba aja veetmise videomängudele panustamise professionaalsele tasemele. Professionaalsetele FIFA e-spordimängijatele panustamine on viimastel aastatel muutunud oluliselt lihtsamaks tänu rahvusvahelistele üritustele, kus osalevad meeskonnad üle kogu maailma.

Lisaks on FIFA-le panustamine identne spordiennustused nagu jalgpall, tennis ja NFL. Põhiidee on sama: mängige tulemusele, mis teie arvates saabub. Kui see juhtub, saate oma raha tagasi.

FIFA-l ja muudel e-spordialadel saab mängida mitmesugustes seadetes. FIFA kihlvemissaidid sisaldab eelseisvate matšide ja turniiride ajakava, millele võidakse panustada, kui klõpsate vahekaardil "FIFA". Võite vaadata ka saadaolevaid mänge ja valida ühe, mida järgida.

Kui olete mängu kasuks otsustanud, vaadake koefitsiente, mida praegu pakutakse. Saadaval on lai valik panuseid, alates ilmselgetest (mängu tulemus ja täpne skoor) kuni uudse (esimese värava lööja ja mõlemad meeskonnad, kes löövad värava).

Pärast panuse valimist saate sisestada oma panuse, klõpsates koefitsiendil ja lisades selle ennustussedelile. Enne nupu "Pane panus" klõpsamist veenduge, et olete riski ja võimaliku väljamaksega kõik korras.

Illustreerimiseks öelge, et soovite kihla vedada 5 naela koefitsiendiga 2,10 Dragonnil, et alistada Gorilla FIFA eWorld Cupil. Panuse tegemiseks valige võitnud meeskonna mängukoefitsient ja klõpsake "Panusta kohe". See tähendab, et võimalik on dividend £10.50. Kui olete panuse teinud, võite lõõgastuda ja mängu nautida. 

Parimad FIFA e-spordi kihlvedude turud

Mitmed FIFA kihlveosaidid pakuvad hulgaliselt silmapaistvaid pakkumisi e-spordi kihlvedude koefitsiendid. Mõned kõige levinumad koefitsiendid FIFA eSportsi kihlvedude puhul ja nende arvutamine on järgmised:

Match Bet

See on lihtne panus, milles toetate meeskonda võitma, kaotama või viiki. Kõige fundamentaalsemat panustamisviisi spordis ükskõik millises maailma osas tähistatakse sageli kui "1/2". Ennustajad, kes alles alustavad e-spordiga, saavad vaadata mängu kihlveoturgu.

Koguskoor

Koguskoori panus on keerulisem panus kui matši panus, kuna see hõlmab mängu jooksul löödavate väravate arvu ennustamist. Nad ütlevad midagi järgmiselt: +5,5. Kui panustate rohkem kui 5,5 värava peale ja lüüakse kuues värav, võidate oma panuse.

Poolaja skoor

See kihlvedu sobib ideaalselt pealtvaatajatele, kes soovivad, et see saaks kiiresti läbi. Poolaja panused nõuavad, et panustaja lihtsalt ennustaks, milline on tulemus kuni mängupausini.

Turniiri panused

Panuseid sellistele turniiridele nagu FIFA eWorld Cup korraldavad erinevad FIFA kihlvemissaidid. Võite panustada sündmuste lõplikele võitjatele ja isegi valida kolm parimat. Entusiastidele, kes suudavad oodata, on need suurepärased investeeringud.

Puuetega

Optimaalne strateegia lemmikutele panustamiseks, samal ajal oma koefitsiente parandades. Kihlveovälja tasandamise vahendina hõlmavad händikäpid fiktiivse lisaraskuse rakendamist lõppskoorile. Näiteks kui panustate meeskonnale, kelle händikäp on -1,5, siis kogute ainult siis, kui see pool võidab kolme või enama väravaga.

Kuidas FIFA e-spordi kihlvedude koefitsiendid töötavad

Kui olete spordiennustuses uus, ei pruugi te teada, kuidas koefitsiente arvutatakse. Ärge muretsege; neid on lihtne õppida ja nende mõistmine ei võta kaua aega. Murd-, kümnend- ja Ameerika koefitsiendid on kolm peamist sorti. Kuidas need toimivad?

Murdkoefitsiendid

Iga stsenaariumi tõenäosused kuvatakse murdarvuna. Näide: 4/1. Siin annab vaid 1 euro suurune panus sulle 4 eurot. Saate lahkuda €5-ga (teie esialgne panus pluss kõik edasised väljamaksed). Koefitsiendiga 10/1 on 10 € võitmiseks vaja ühte eurot kapitali. Kui teil on raskusi koefitsientide arvutamisega, proovige oma investeeringut ja võimalikku tasu kihlveosedelil.

Ameerika koefitsiendid

Need koefitsiendid toimivad nagu indeks. Kui riskite 100 € koefitsiendiga 1,5, võite saada 150 eurot. Eeldades, et 1-eurone hasartmäng +4000 koefitsiendiga annab 40-eurose väljamakse. Kui võidate koefitsiendiga alla nulli, kaotate rohkem kui teie esialgne panus. Koefitsiendiga +400 tooks naela panus tagasi 1,25 naela.

Kümnendkoefitsient

Kümnendhind näitab, kui palju teenite, kui panustate tulemusele 1 €. Näiteks 5.00 teenib teile 5 €, mis on teie panus ja teie võit. Kui koefitsient langeb alla 2,00, teenite võidupanuse eest panusest vähem. Näiteks 1 € võidupanusega 1,86 teenib teile 1,86 €.

Parim FIFA kihlveostrateegia

Parim strateegia FIFA e-spordi kihlvedude jaoks on vaadata üle kogu spordiennustus ja võtta aega, et valida, millist matši jälgida. Paljud inimesed, kes alles alustavad spordi- või e-spordiennustustega, peavad vältima kohe suurte panuste tegemist. Kuid ratsionaalsuse kasutamine panustamises võib suurendada teie võimalusi edukate panuste tegemiseks.

Tee oma kodutöid.

Mitmed e-spordi statistika ressursid, sealhulgas veebipõhised juhendid ja veebisaidid, pakuvad põhjalikku FIFA statistikat, mida saate enne võistlusi ja võistluste ajal uurida. Vaadake nende numbreid ja turniiri statistikat, et teha kindlaks, millised üksikisikud võivad võita.

Alusta väikselt.

See nõuanne kehtib kõigi hasartmängude, sealhulgas e-spordi, kasiinode, spordi ja pokkeri kohta. Väikeste panustega alustamine võimaldab teil omandada kogemusi ilma oma finantsstabiilsust ohtu seadmata.

Pange oma raha mängu, mitte mängijate peale.

Miks mitte panustada matšile, kui te ei saa valida poolt taga? Panuste kategooriad, nagu väravate kogusumma ja nurgalöögid, on suurepärane võimalus panustada ilma teatud meeskonda toetamata.

Ära kiirusta.

Pidage meeles, et panustate e-spordi sportlastele, mitte nende lemmikjalgpalliklubidele. Pole kindel, et Liverpooli proff võidab Wigani professionaali lihtsalt sellepärast, et nad mängivad Liverpooliga ja Wigani professionaal mängib Wigani eest.

Viimased mõtted

Nüüd, kui teie arsenalis on põhitõed, on aeg teha oma esimene FIFA e-spordi panus. Ärge unustage teha panuseid seaduslikele ja turvalistele FIFA kihlveosaitidele, et nautida lõbusat ja turvalist panustamiskogemust. Oleme kureerinud usaldusväärsed e-spordi kihlvedusid, mis aitavad teil teha teadlikke valikuid. Õnn kaasa ja toredat olemist!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised