TonyBet kihlvedude arvustus - Mängud

TonyBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BoonusTervitusboonus 100% kuni €120 + 120 tasuta keerutust
Spordiennustuse kasiino
Lai valik tarkvara
Kõrged boonused
Lai valik panustamisvõimalusi
Usaldusväärne
Kinnitatud
Turvaline
Spordiennustuse kasiino
Lai valik tarkvara
Kõrged boonused
Lai valik panustamisvõimalusi
TonyBet is not available in your country. Please try:
Mängud

Mängud

Vaatamata sellele, et TonyBet on tuntud oma kasiinopakkumiste poolest, eriti pokkeri osas, pole TonyBet oma piiride laiendamist lõpetanud. Nad pakuvad konkurentsivõimelisi turge populaarseimate e-spordi kihlvedude jaoks, nagu Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), League of Legends ja Dota 2.

Kahjuks ei ole TonyBeti e-spordi pakkumistel oma jaotist, kuna saadaval on küll lühike, kuid siiski jõuline mängude loend. Ennustajad leiavad otsitavad e-spordi kihlveotoimingud vahekaardilt Sport.

Kõige populaarsemad spordialad

Sellest hoolimata pakub TonyBet ühe e-spordi alla mitut üritust. Näiteks on kirjutamise seisuga CS: GO kaheksa erineva sündmuse vahel peaaegu 30 panustamisvalikut.

League of Legends on vaieldamatult üks populaarseimad eSpordi mängud maailmas, ja üks populaarsemaid e-spordialasid, millele TonyBetis panustada.

Inimestel, kes kasutavad TonyBetit League of Legendsi mängudele panustamiseks, on palju valikuvõimalusi. Näib, et TonyBetil on palju rohkem panuseid kui teistel kihlvedude vahendajatel, nii et saate panustada rohkemale kui ainult matši võitjale.

Inimesed, kes panustavad sellistele asjadele nagu Worlds ja MSI, võivad näha palju erinevaid kihlveoturge. Samuti on palju panustamisturge oluliste piirkondlike meistrivõistluste jaoks, nagu LCS Europe ja LCK.

Nende hulgas on händikäppanused, panused voorude koguarvule ja panused selle kohta, kas iga meeskond võidab vähemalt ühe kaardi või kes võidab iga kaardi.

Peale selle võisid panustajad ennustada, milline meeskond lööb esimesena viis või kümme tapmist ja milline meeskond tõmbab esimese vere.

Kui panustajad tahtsid arenguliigades panustada väikesele LoL-i mängule, said nad panustada vaid sellele, kes matši võidab. Mis puutub TonyBetis kihlveotesse, siis nende League of Legendsi turgude arv on väga meeldiv.

Reaalajas spordiennustused

Niisiis, kuidas on TonyBeti reaalajas kihlveoteenus konkurentidega võrreldes parem? Kahjuks ei paista reaalajas voogesituse valikuid olevat. See tähendab, et panustajatel on ainult reaalajas skoor, mis aitab neil TonyBeti spordiennustusi teha.

Õnneks näib, et TonyBeti reaalajas kihlvedude teenus on teinud pisut rohkem tööd, et pakkuda panustajatele mängusiseste spordipanuste tegemiseks laia valikut võimalusi.

Näiteks võivad panustajad kasutada TonyBeti mängusiseseid kihlveoturge, nagu matši võitja, händikäppanustamine või isegi ennustada reaalajas iga üksiku kaardi võitjat standardse CSGO DreamHacki sündmuse jaoks.

CS: MINNA

Mitte ainult ei ole CS: MINNA üks populaarsemaid esimese isiku tulistamismänge maailmas, kuid see on ka suurepärane võimalus TonyBetis. Siit leiate mitmekülgse valiku matše kõigi mängude jaoks, sealhulgas tähtsatel võistlustel, nagu CS: GO Major Championship ja Blast Premier Series.

Kihlvedude turud on valdkonna keskmisega võrreldes mõõdukad ja konkurentsivõimelised. Lisaks tavapärasele mänguvõitja olukorrale leiate olenevalt sündmusest ja matšist veel 5–20 kihlveoturgu.

Kuigi see pole kindlasti koht, kust otsida eksootilisi panuseid, pakub TonyBet rohkem seda, mida tavaline või tavaline panustaja CS: GO-tegevuse osas vajab.

Dota 2

Dota 2 on reaalajas strateegiamäng, mis nõuab arvukalt taktikalisi otsuseid, nutikaid teadmisi ja kõrgetasemelist meeskonnasuhtlust.

Suurem osa spordiennustuse pakkujatest, nagu TonyBet, lubavad DotA 2 panuseid. See on juurdepääsetav enamiku spetsialiseeritud vastuseisude ja ühekordsete ürituste korral koos panusevalikutega, sealhulgas omavaheliste kihlvedude tegemisega üksuste matšidele ja turniirimeistritele, nagu The Invitational ja BTS Pro Series.

Dota panustajatel on TonyBeti reaalajas panustamise osas mitmeid võimalusi ja väljavaateid. Mängusisene panustamine on põnevam hasartmäng, eriti Dota 2 jaoks, kuna saate tegevust otseülekandes jälgida ja oma panustamisstrateegiat matšide sündmustele tugineda.

Aukuningas

King of Glory on populaarne Hiina esport, mis tõmbab kümneid tuhandeid vaatajaid ja millel on suur peaauhind. Üks KOG-i unikaalseid aspekte on see, et see on üks väheseid ainult mobiilile mõeldud esport.

Kuigi fännid võivad mänge vaadata suurel ekraanil, YouTube'is või muudel platvormidel, mängitakse kõiki professionaalseid matše mobiilseadmetes. See on ka tasuta mängitav e-spordimäng, mis lisab sellele püsivat veetlust.

Mängu võitja, täpne skoor, voorude võitjad, meeskond, kes tõmbab esimesena verd, lammutab kõigepealt torni ja muud panustamisvõimalused on saadaval mängus King of Glory, millest paljud on saadaval ka teistes populaarsetes MOBA-des, nagu Dota 2 või LoL.

Vikerkaar kuus

Rainbow Six Siege on mitme mängijaga online-taktikaline laskur, mis paneb olulise rõhu strateegiale ja meeskonnatööle. R6 eristub teistest turul olevatest laskuritest, nagu Call of Duty, CS: GO ja Valorant Betting.

Mängu eesmärk on kaitsta või rünnata eesmärki vaenlase meeskonna vastu, milleks võib olla pantvang, pomm või turvaala.

Selle mängu üldine e-spordi ökosüsteem on aastate jooksul pidevalt arenenud, võimaldades meeskondadel rohkem võistelda. Rohkem sündmusi tähendab rohkem R6S-i panustamisvõimalusi, eriti suurimatel Rainbow Sixi esportturniiridel, nagu The Six Invitational.

Otsevõitjad, matši võitjad, enamik tapmisi ja konkreetsed panused, näiteks kas pantvang on vigastatud või mitte ja kes teeb kahjutuks kõige rohkem pomme, on ühed silmapaistvamad e-spordi kihlvedude turud.

FIFA

FIFA on üks põnevamaid ja kaasahaaravamaid Esportsi mänge, mida vaadata. Põnev on näha professionaalseid FIFA-mängijaid omavahel võitlemas, vapustavaid väravaid löömas ja oma mängijaid täiesti robotlikuna juhtimas.

See on suurepärane e-spordimäng, mis hõlmab peaaegu reaalset rivaalitsemist parimate mängijate ja meeskondade vahel. See muudab selle ahvatlevaks nii asjatundjatele kui ka algajatele mänguritele, kuna tegevust ja panuseid on palju.

FIFA Esports on aastate jooksul tohutult kasvanud, kuna 2022. aastal korraldab FIFA kolm suurturniiri, sealhulgas FIFAe Club Series 2022, FIFAe Nations Series 2022 ja FIFAe World Cup 2022.